Закарпатська філармонія запрошує послухати органи
У програмі прозвучать твори Й.С.Пахельбеля, Й.С.Баха, С.Франка, М.Регера та Е.Боссі. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня». Початок о 16.00.
Катерина Гажо – учениця незабутньої Наталії Висіч, лауреат Всеукраїнського та міжнародних конкурсів, яскрава солістка, чудовий акомпаніатор і талановитий педагог. Репертуар виконавиці складають не лише твори великих майстрів, а й маловідомих композиторів, що писали музику для органу. Окрім виконання сольних програм Катерина Гажо бере участь у спільних проектах із іншими солістами і колективами філармонії, зокрема із заслуженим артистом України Олександром Садварієм, камерним оркестром, ансамблем солістів «Гармонія» та камерно-інструментальним ансамблем «Угорські мелодії». І вже неодноразово на сцені з успіхом виступали юні вихованці органістки. А 29 січня Катерина Гажо вперше як солістка Закарпатської обласної філармонії відвідала із сольним концертом м.Рівне, де взяла участь у Міжнародному фестивалі «Органний собор – 2017».
За матеріалами Таїсії Грись, Закарпатська обласна філармонія
До теми
- Ювілейну виставку творів Михайла Сапатюка презентували в Ужгороді
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на перший весняний концерт
- Фестиваль “Драма сьогодення” в Ужгороді визначив цьогорічних переможців
- Закарпатці взяли участь у роботі круглого столу щодо нематеріальної культурної спадщини
- До 7 березня в атріумі Закарпатської ОВА та облради можна подивитися тематичні добірки з фондів обласних музеїв
- Юні закарпатці стали лауреатами Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість»
- Шанувальників вишивального мистецтва запрошують до ужгородського скансену на виставку «Ойкумена Ірини Ольшанської: будуючи сенси»
- «Зруйнована культурна спадщина України» - в Ужгородському скансені представили тематичну фотовиставку
- "Хотілося, щоб говорили не про розбомблений театр, а про історію і відновлення". Як працює "театр без даху" з Маріуполя
- В Ужгороді відбувся благодійний концерт за ініціативи керівника гурту Con Brio
- Майстерня писанкарства відкриється в Ужгородському скансені
- В Ужгороді презентували традиційну виставку «Графічне Закарпаття»
- В Ужгороді 24 лютого розпочнеться театральний фестиваль «Драма сьогодення»
- В Ужгороді триває виставка п’яти українських художниць «Блекаут. Простір Між»
- До Дня закоханих від артистів філармонії «Формула кохання»: музика, що єднає серця
- Другий міжнародний театральний фестиваль актуальної драматургії «ДРАМА СЬОГОДЕННЯ» відбудеться в Ужгороді
- Одразу 4 колективи Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора тріумфували на міжнародних конкурсах
- Ужгород збагатився четвертим органом – королем музичних інструментів
- Закарпатський музей народної архітектури та побуту відкрив виставку з фондової колекції «Мереживо надії»
- Розпочався прийом фільмів на 6-й Карпатський гірський міжнародний кінофестиваль (CMIFF)
До цієї новини немає коментарів