Угорськомовні школярі Ужгорода отримали від поліцейських наших сусідів світловідбиваючі жилети

Угорськомовних школярів, а запросили учнів не тільки цієї школи, а й №№2, 8 і угорськомовній гімназії ім. Другетів, відвідала делегація угорських правоохоронців, зокрема, Ласло Ійеш, підполковник, начальник управління поліції Ніредьгази, Саболч Морваї, підполковник поліції, начальник транспортного відділу, Шандор Слінскі, ст. лейтенант поліції Карой Андо, депутат міської ради Ніредьгази, Андраш Ракоці, виконавчий директор Асоціації територіального розвитку «КІУТ», м Захонь. Також прийшли Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла й інші дипломати, керівник патрульної поліції Ужгорода та Мукачева Юрій Марценішин, заступники голів Закарпатської обласної адміністрації та обласної ради Віктор Мікулін і Йосип Борто, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак.
Виступаючи перед дітьми і педагогами, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла розповів, що з тих пір як працює в нашому краї, проїхав вже більше 50 тисяч кілометрів і з власного досвіду знає, яка ситуація на дорогах, тому Угорщина підготувала світловідбиваючі жилети, які вручать школярам, ??щоб вони відчували себе безпечно.
«Ми хочемо хоч трохи змінити ситуацію на дорогах, змінити показники ДТП. Ініціативу підтримали працівники патрульної поліції Ужгорода та Мукачева та поліція Ніредьгази. Згодом ми відвідаємо з цим проектом ще кілька населених пунктів Закарпаття. Закликаю носити жилети і допомогти нам зменшити кількість ДТП», - сказав дипломат.
Керівник патрульної поліції Ужгорода та Мукачева Юрій Марценішін зазначив, що лише в Ужгороді щодня відбувається близько 10 ДТП і практика показує, що далеко не завжди винуватцем є водій, дуже часто порушують правила руху саме пішоходи. За його словами, в темний час доби людини в темному одязі водій може бачити тільки за 10-15 метрів, а в світлорефлекційному жилеті або хоча б з аналогічними елементами на одязі - за 50-100 метрів, тому попросив дітей використовувати подарунок угорських гостей.
Також Юрій Марценішін розповів про програму «Шкільний патруль», яка незабаром стартує в школі в Коритнянах Ужгородського району, а потім і в ужгородській угорськомовній школі №10 ім. Д.Габора.
Після виступів гості вручили школярам світловідбиваючі жилети, привезені угорськими правоохоронцями, 150 також передали для працівників патрульної поліції.


За матеріалами Корзо.ньюс
До теми
- Ужгород пережив найспекотніше 6 серпня за всю історію спостережень
- Четвертий день поспіль в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Близько 85% нових випадків раку легень на Закарпатті виявляють уже на пізніх стадіях
- Закарпатській обласній станції переливання крові терміново потрібні донори з негативним резус-фактором
- В Ужгороді 3 серпня зафіксували новий температурний рекорд
- Вакансій майже втричі більше, ніж офіційно зареєстрованих безробітних: кого найбільше шукають роботодавці на Закарпатті
- 84 дівчинки, 121 хлопчик, серед яких сім двієнь, народилися в Ужгороді у липні
- На Закарпатті протягом трьох наступних днів прогнозують сильну спеку до +39°
- У спеку тварини потребують особливої уваги: патрульні Закарпаття нагадали про прості правила допомоги
- В Ужгороді зафіксували новий температурний рекорд
- Поки в Україні зростає кількість шлюбів, на Закарпатті побільшало розлучень через ДРАЦС
- Після п’ятирічної перерви на Закарпатті відбулася 13-та «Ужгородська регата»
- На Закарпатті смертність удвічі перевищує народжуваність: статистика за перше півріччя 2026 року
- В Ужгороді покажуть документальний фільм про евакуацію цивільних із прифронтової Костянтинівки
- В Ужгороді розпочався «Чендей-фест»: визначили найкращих авторів малої прози та сценаріїв
- «Alpa» в Ужгороді: як століття тому рекламували легендарну францовку
- Світовий стандарт у дії: чому серце пацієнта в Закарпатському кардіоцентрі лікує не один лікар, а ціла команда?
- Ветеранський туризм на Закарпатті: між гостинністю та системними бар'єрами
- Коли в Ужгороді почали пити чай
- Інвестиція у майбутнє: скільки коштує навчання в УжНУ у 2026 році та як змінилися цінники?

До цієї новини немає коментарів