Шлюб за 24 години по-ужгородськи: вітаємо першу пару!

Сьогодні, 4 лютого, у стінах Закарпатської обласної філармонії одружилася перша пара в Ужгороді, яка скористалася послугою пілотного проекту "Шлюб за добу".
Урочиста церемонія реєстрації розпочалася о 13:00 годині. Наречена ужгородка Тетяна Куцин та її обранець - громадянин Ізраїлю Збідад Рабія не захотіли довгої метушні із паперами, тому вирішили скористуватися проектом, який дозволяє реєструвати шлюб всього лише за одну добу.
Через свою унікальність дійство зібрало не лише родичів та друзів наречених, але й журналістів. Молоді знайшли час, аби розповісти представника ЗМІ, де дізналися про послугу і чому вирішили нею скористуватися. "Почули про "Шлюб за 24 години", коли звернулися до ЗАГСУ і дуже зраділи, що є така можливість. Дякуємо проекту, що дозволив нам так швидко бути разом", - поділилася молода Тетяна.
Наречений же зізнався, що дуже вражений процедурою церемонії та зазначив, що у його країні, процедури "швидкого шлюбу" немає.
Відтепер парі, яка захотіла взяти шлюб, необов’язково чекати цього заповітного дня місяцями. За бажанням і за окрему плату, вас одружать за 24 години.
До теми
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- Світло пам’яті на Пагорбі Слави в Ужгороді
- День спільної пам’яті, тиші й молитви: чому закарпатці 1 листопада поминають померлих
- Пітятко, ружа, тинґириця, калап, ґарадичі: топ-25 слів закарпатського діалекту
- Карета швидкої допомоги «Оксана»: артефакт війни – в Ужгородському замку
- Простір підтримки і відновлення: на Закарпатті допомагають військовим повернути рівновагу
- На Закарпатті побільшало злочинів за участю неповнолітніх, але зменшилася кількість тяжких правопорушень
- Імпровізація через емоції: в Ужгороді діє плейбек-театр для підлітків та дорослих
- Кожна дитина важлива - "Дорога життя" в Ужгороді доводить це вже 26 років
- На Закарпатті переселенка з Шостки вирощує понад 150 сортів троянд
- Ужгородці назвали головні проблеми міста та країни в опитуванні ГО «Захист держави»
- Із початку року на Закарпатті всиновили 52 дитини
- Найкращі школи Закарпаття за результатами НМТ. Рейтинг 2025
- Раз на рік – для всіх: в Ужгороді відбувся щорічний День відкритих дверей у резиденції єпископів
- Ужгород відзначає 1132 річницю з часу першої писемної згадки: цікаві факти про місто
- В Ужгороді ветерани, родини військових та переселенці можуть отримати безоплатні юридичні консультації
- 6-те місце в Україні: на Закарпатті за пів року ввели в експлуатацію понад 215 тис. м? житла
- У серпні в Ужгороді народилося 222 немовлят - 103 дівчинки та 119 хлопчиків
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання
- Фейки та маніпуляції у закарпатських медіа: що робити і чи треба

До цієї новини немає коментарів