Чому не варто плавати в скипідарі і пити настоянку мухомора – народні ліки не завжди корисні

Чому не варто плавати в скипідарі і пити настоянку мухомора – народні ліки не завжди корисні
Часто трапляється так. що коли людина захворіє, то для швидкого одужання вона використовує народні методи лікування.

 

Але багато народних рецептів приховують смертельну небезпеку, передає headinsider.net.

Скипидарні ванни

Скипидар - це речовина, яку отримують з хвойних дерев. Ванни зі скипидаром прийнято рекламувати, як засіб від болю в суглобах, ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, ускладнень цукрового діабету, і т.д. Така універсальність чудодійного засобу нікого не насторожує.

Небезпека скипидарних ванн для людей із зазначеними захворюваннями зростає у кілька разів. Скипидар сильно подразнює шкіру, прискорює серцебиття, посилює кровотік в органах. Активна речовина скипидару має високу здатність проникнення у клітини, підсилює вироблення гістаміну. Така дія може призвести до розвитку алергічних реакцій негайного типу, що нерідко закінчується смертю, отруєння через шкіру, може викликати інсульт, аритмію, тахікардію, важку екзему.

Фізіотерапія з застосуванням скипидару іноді проводиться в санаторіях, але тут людина завжди під наглядом лікаря, процедура призначається вкрай обережно, часто тільки для однієї з кінцівок, і для ванни використовується високоякісний очищений скипидар. Дозування і якість скипидару, час ванни, стан здоров'я - кожен з цих компонентів може мати фатальні наслідки

Лазня і сауна

Коли говорять про лазні, сауні, одразу виникає асоціація зі здоров'ям і красою. Немає причин сумніватися, що лазня корисна, але тільки за умови, що ви здорові. Ось такий парадокс.

Лазня протипоказана при грипі, пневмонії, запаленні нирок, статевих органів, гаймориті і отиті, менінгіті.

При будь-яких станах, які супроводжуються високою температурою, лазня небезпечна. У цей час терморегуляція в організмі порушена, і перегрів тіла може стати смертельним.

Існують протипоказання при гіпертонічній хворобі, ішемічній хворобі серця, варикозному розширенні вен, тромбофлебіті, бронхіальній астмі, порушеннях мозкового кровообігу, цукровому діабеті.

Навантаження на серце і судини в лазні збільшується у кілька разів - людина ризикує потрапити до лікарні.

Гарячий пар може викликати не тільки перегрівання організму, але і спазм дихальних шляхів, що може привести до задухи.

Омела біла для лікування раку

Лікування раку народними засобами не може обійтися без відвару і настоянки омели білої. Ця рослина вважається вбивцею ракових клітин, втім, не забуває вбивати і здорові. У її склад входять холін, ацетилхолін, пропіонілхолін, урсулова кислота, смоли, сапоніни, глікозиди, алкалоїди, інозит. Ніяких наукових підтверджень ефективності омели проти раку немає, але є ризик отримати серйозне отруєння, приймаючи настоянку омели, або заварюючи її як чай.

Намагаючись лікувати рак народними засобами людина втрачає дорогоцінний час, тому ризик фатальних наслідків стає реальним.

Сік і настій чистотілу

Лікування чистотілом рекомендується в народній медицині «від всіх хвороб». Часто чистотіл застосовують як народний засіб від раку. Цій рослині приписують чудодійні властивості. Це не дивно: чистотіл містить кілька сильних алкалоїдів, глікозиди, флавоноїди, ефірні олії. При місцевому застосуванні чистотіл випалює бородавки і папіломи, позбавляє від вугрів: це і дало рослині його назву.

Прийом чистотілу всередину може привести до важкого отруєння, частіше хронічного: людина отруюється поступово, доходячи в результаті до критичної точки. Симптоми отруєння чистотілом: ослаблення / зупинка дихання, різке падіння артеріального тиску, діарея, блювота, аритмія, тахікардія, порушення свідомості, судоми.

Інгаляція над картоплею

Такий нешкідливий спосіб лікування може стати фатальним, у першу чергу, для дітей. Гарячі пари вареної картоплі можуть спричинити набряк гортані, ларингоспазм, обструкцію дихальних шляхів, втрату свідомості. Протипоказані гарячі інгаляції при високій температурі, дітям до 6 років, при дитячих інфекціях, ангіні, ларингіті (класичний симптом - сухий кашель).

Саме діти стають тими пацієнтами, які найчастіше змушені дихати над картоплею. Застосовуючи такий простий і звичний метод лікування грипу, ГРВІ, застуди, батьки ризикують викликати невідкладний стан у дитини.

Народний засіб лікування отиту факелом

Це незвичайне засіб може завдати опіки обличчя, голови, які можуть стати фатальними. Народний засіб від болю у вусі прийнято застосовувати і дорослим, і дітям, і він вважається дуже ефективним.

Клаптик лляної тканини потрібно просочити воском, згорнути трубочкою і вставити в вухо. Вільний коней підпалюють, і чекають, поки факел догорить на 1,5-2 см від вушної раковини. В останній момент факел слід загасити. Кажуть, що отит після цього проходить.

Якщо в цей момент спалахне волосся... Імовірність опіків і смертельного результату особливо велика у дітей.

Лікування електромагнітним полем

Екзотичний і смертельно небезпечний метод індонезійської народної медицини пов'язаний із залізницею. Тут прийнято лежати на рейках, і дітям, і дорослим, і вважається, що цей спосіб виліковує від усіх хвороб. Метод заснований на уявленнях про фізіотерапію магнітним полем: коли по сусідній гілці проходить поїзд, рейки на яких лежать наповнюються слабким електричним полем. Чи варто ризикувати життям заради сумнівного лікувального ефекту?

Полоскання горла гасом - народний засіб від ангіни

Для полоскань і обробки мигдалин гас розбавляють водою. Лікування ангіни гасом дуже небезпечне. Застосовують цей засіб частіше для дітей. Що буде зі шлунком і стравоходом дитини, якщо він випадково проковтне гас? Отримані опіки слизових можуть привести до смерті, так само як і спазм гортані до задухи, а всмоктування гасу в кишечнику - до отруєння.

Настоянка мухомора

Цей казковий засіб є дуже токсичним. Мухомор містить отруту, яка здатна паралізувати дихання людини, порушити свідомість, викликати діарею і блювоту, тяжке ураження печінки і нирок. Отруєння мускарином часто призводить до смерті.

Народні цілителі рекомендують застосовувати настойку мухомора, як засіб від усіх хвороб.

Купання в ополонці

Прийнято вважати, що купання у крижаній воді - це кращий засіб загартовування і спосіб вилікуватися від усіх хвороб. Це питання спірне, і до такого екстремального лікування приходять не відразу, а лише через роки загартовування. Пірнати в ополонку без підготовки, під дією ейфорії (часто в алкогольному сп'янінні) небезпечно для життя. Це може викликати зупинку серця і дихання, судоми, і людина або замерзне і потоне, або загине від задухи. Ускладнення, які викликані переохолодженням в ополонці, також можуть привести до смерті, але вже через деякий час.

 

08 березня 2017р.
-->

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів