Оновлення автодороги від Ужгорода до Ужоцького перевалу триває повним ходом

Оновлення автодороги від Ужгорода до Ужоцького перевалу триває повним ходом
Ямковий ремонт автодороги в селі Невицьке Ужгородського району проводять дві комплексні бригади. Тут робота спориться – благо, погода сприяє. Щойно під’їхав самоскид із асфальто-бетоном. Він напоготові висипати, де вже підготовлені ями, потрібну кількість матеріалу.

 

- За день буде «підліковано» сто двадцять квадратних метрів дороги, - каже  начальник Ужгородської дорожньо-експлуатаційної дільниці (ДЕД) Михайло Семенюк. – Зараз ми ліквідовуємо ями на 240-му кілометрі автодороги Львів - Самбір – Ужгород.

Ямковий ремонт – марудна справа. Спочатку фрезою вирізається відповідна площа навколо ямки, яка утворилася протягом зими; потім за технологією видувається пилюка, відтак краї й середина заглиблення підмазується бітумом і нарешті вкладається асфальт, який відразу ж закатується машиною-катком.

Як повідомив інженер з технагляду Служби автомобільних доріг у області Леонід Островський, райавтодори у Великоберезнянському районі відремонтували відрізок автошляху від 201-го по 208-й кілометр, у Перечинському районі – від 225-го по 230-й кілометр, а Ужгородська ДЕД уже пройшла від межі Перечинщини в напрямку обласного центру від 230-го по 240-й кілометр. До Великодня дорожні служби повинні заробити ями і навести лад на автошляхах у межах Ужгородщини.

Як повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, загалом протягом квітня-травня, cподіватимемося весняна погода буде сприятлива, дороги державного значення мають бути оновлені.

На ЗНІМКАХ: ремонт проводяться швидко і якісно – згідно з технологією; коли робота спориться, то й на душі весело у керівників підрозділів -  (зліва направо) начальник Ужгородської дорожньо-експлуатаційної дільниці Михайло Семенюк, виконроби – Михайло Лесьо і Мирослава Чурей,  - адже і водії дякують, і всім людям приємно.

 

04 квітня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів