У лісах Закарпаття у тварин час "інтиму" – просять не турбувати

У період масового розмноження диких тварин, з квітня по 15 червня 2017 року, на території області посилено заходи державного нагляду (контролю) за недопущенням підвищеного шуму та неспокою.
На цей період в місцях перебування диких тварин заборонена пальба, проведення вибухових робіт, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах.
Задля забезпечення виконання передбачених обмежень Держекоінспекцією розроблено спільні заходи з Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області, Державним агентством рибного господарства у Закарпатській області, Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, - пише Заголовок з посиланням на Держекоінспекцію у Закарпатській області.
До теми
- Сьогодні — Свята Трійця: що варто знати про Зелені Свята
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- У Карпатах пильнує не лише прикордонна служба
- Діти з Маріуполя, що знайшли дім в Ужгороді, стали національними символами надії
- Ветеранський простір «Вдома»: підтримка для тих, хто пройшов війну
- Український природний рекорд! На Закарпатті зафіксували найвищу в Європі дуґласію тисолисту
- Програма активностей на літо в межах проєкту «Зелені скарби Карпат» від ГО «Щасливі діти»
- Працівники Ужанського нацпарку облаштували готелі для бджіл
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
- На Закарпатті зросла захворюваність на ГРВІ
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
- «Но, раз дякуву, з мене кавіль»: 100+ колоритних фраз, які ви почуєте тільки на Закарпатті
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- У Кам’яниці висадили «Дерева пам’яті» на честь українських героїв
До цієї новини немає коментарів