В Ужгороді злочинець, втікаючи, кілька разів вистрелив у поліцейського

Вчора, 19 травня, до ужгородських правоохоронців звернулася місцева мешканка. Жінка розповіла, що квартиру, яку вона винаймає, обікрали. На місце події виїхали працівники кримінальної поліції.
Виявилося, що на той час, коли поліцейський заходив у квартиру, грабіжник ще знаходився у приміщенні. Намагаючись утекти від правоохоронців, чоловік вихопив пістолет та кілька разів вистрелив у правоохоронця. Старший оперуповноважений сектору карного розшуку Ужгородського відділу поліції отримав поранення голови. Попри це, оперативнику вдалося затримати грабіжника.
За попередньою інформацією, зброя пневматична, її буде направлено на експертизу. Працівника поліції доставлено до лікарні. На місці події працює слідчо-оперативна група.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- До Дня міста в Ужгороді відкрили вже 78-му мініскульптуру
- Традиційна святкова літургія до Дня Ужгорода відбулася в найдавнішому храмі Закарпаття – Горянській ротонді
- 700-річна пам'ятка: оновлено бренд Ужгородського замку
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Ужгороду - 1132 роки: на загальноміському Віче вшанували полеглих Героїв
- Богдан Андріїв привітав ужгородців із Днем міста
- Ужгородців запрошують у Резиденцію єпископів на свято Воздвиження
- Із Ужгорода сьогодні поїхав перший потяг до Будапешта та Відня
- До Дня народження Ужгорода цієї неділі, 14 вересня, традиційна Божественна Літургія у Горянській ротонді
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- Дві різні схеми — один результат: на Закарпатті затримали організаторів переправлення осіб
- Ужгород пам’ятає: портрети полеглих Захисників тепер біля «Хреста хоробрості»
- В Ужгороді презентували програму «Відважна 3» для жінок-підприємиць
- Звання «Почесний громадянин м. Ужгорода» посмертно присвоїли ще двом захисникам
- Ужгород сьогодні попрощався із 39-річним захисником, молодшим лейтенантом Артемом Коваленком
- Поліція Рахівщини повідомила про підозру сімейній лікарці, яка за 8000$ сприяла військовозобов’язаним у отриманні відстрочки
- Богдан Андріїв привітав піприємців із професійним святом та вручив грамоти
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм
- Активна мобільність, технології та міжнародне фінансування – теми завершального дня ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності в Ужгороді
- Практичний воркшоп на площі Театральній став однією з центральних подій Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
До цієї новини немає коментарів