"Безпекаші" Закарпаття не дозволили перемогти в тендерах санкційним російським компаніям

Співробітники Служби безпеки України попередили на Закарпатті закупівлю російської санкційної автотехніки на майже тридцять мільйонів гривень.
Правоохоронці встановили, що у регіоні були оголошені тендери на придбання пожежного аеродромного автомобіля та шістнадцяти шкільних автобусів. Співробітники спецслужби під час перевірки документації зафіксували, що переможці торгів планували поставити техніку російських виробників, стосовно яких діють спеціальні економічні санкції відповідно до рішення Ради національної безпеки та оборони України.
СБ України поінформувала тендерні комітети про виявлені порушення, після чого закупка російської автотехніки була скасована.
Джерело: Прес-служба СБУ
До теми
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла
- Пам'ять жертв Угорської революції проти комуністичної диктатури вшанували в обласному центрі Закарпаття
- «Тут шанують ветеранів»: Ужгород приєднується до всеукраїнського руху підтримки захисників
- У Шахтинському лісі в Ужгороді вперше проведуть благодійний забіг «UZHTRAIL 2025»
- Ще 6 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України виділили із бюджету Ужгорода

До цієї новини немає коментарів