Працівники поліції показали ужгородським школярам вміння службових собак

Днями до Ужгородської загальноосвітньої школи №14 завітали поліцейські та вихованці кінологічного центру ГУНП в Закарпатській області.

Близько сотні дітей вели з правоохоронцями розмову про роль кожного школяра як члена суспільства, в якому повинні оберігатися правопорядок та законність. Інспектор сектору ювенальної превенції Дмитро Дан розповів школярам про адміністративну та кримінальну відповідальність, до якої притягують порушників закону.

Крім того, діти мали нагоду подивитися виступи чотирилапих помічників поліцейських. Заступник начальника Кінологічного центру ГУНП в Закарпатської області Дмитро Безкровний розповів школярам про те, як собаки допомагають у пошуку речових доказів певних злочинів, а також про особливості їх навчання.
Задоволені цікавою та змістовною зустріччю школярі ще раз запросили правоохоронців у гості.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Поліцейські Закарпаття організували для ветеранів екскурсію на кавову мануфактуру
- Довга дорога до школи. Як школярі в гірському закарпатському селі ходять щодня по 8 км на навчання
- Шлях до відновлення: на Закарпатті поліцейські організували для поранених колег арттерапію
- На Закарпатті створили дорожні карти допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства
- У Закарпатському кардіоцентрі виконали унікальну операцію, що рятує від раптової смерті в молодому віці РЕПОРТАЖ
- Діабет і серце: битва, яку можна виграти лише разом із лікарем
- Роботи, що рятують життя: історії поліцейських Закарпаття з лінії вогню
- Не просто послуги, а справжня турбота: в Ужгороді відкриється новий салон догляду за домашніми улюбленцями
- "Стала набагато простішою": як змінилася процедура оформлення відстрочок від мобілізації з 1 листопада
- Зміни в ментальному здоров’ї та благополуччі дітей: сімейне опитування дітей і батьків
- Результати НМТ 2025: з якими предметами найкраще впоралися закарпатські вступники
- З історії ужгородської школи ім. Масарика: в Ужгороді видрукувані унікальні видання
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про потребу в донорах крові усіх груп
- 48 перших класів: в Ужгороді триває підготовка до початку навчання
- Ветеранська політика в дії: приклад успішної інтеграції захисників України у поліції в Закарпатській області
- На Закарпатті найгірші результати НМТ з української мови та математики, але найкращі – з хімії
- Ветеранські організації про закон №12414: «Без довіри немає тилу»
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові
- Школа безпеки 2.0: другий сезон завершено — підсумки піврічного проєкту для жінок і дівчат на Закарпатті
- Ужгородська школа мистецтв завершила 70-й, ювілейний, навчальний рік

До цієї новини немає коментарів