Всім цікаво, коли зникнуть затримки з виготовленням закордонних паспортів

Державна міграційна служба України спільно з поліграфкомбінатом «Україна» повідомляє, що намагається вирішити ситуацію з прискореними заявками персоналізації паспортів, але через їх кількості, працівники держструктур знаходяться на межі своїх фізичних можливостей.
Проблему із затримкою видачі паспортів збираються вирішувати за допомогою відкриття додаткової лінії персоналізації паспортів. За заявами міграційної служби це повинно протягом найближчих місяців повернути графік видачі паспортів до планових 7 або 20 робочих днях.
«На сьогоднішній день затримка у видачі триває, тому міграційна служба в черговий раз звертається до громадян з попередженням і радою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках чинного паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які терміни виготовлення паспорта », - попереджає прес-служба ДМС України.
До теми
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- До річниці створення організації Закарпатський осередок ГО "Захист Держави" відзначив "Людей дії"
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Понад 400 релокованих підприємств на Закарпатті створили майже 13,5 тисяч робочих місць: з яких регіонів переїхав бізнес
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків
- Втрачений Ужгород: правила корчм і кав’ярень XIX століття
- Прикордонник Вадим Гджега: "Раніше думав, що знаю межу витривалості. Тепер розумію – вона значно далі"
- Про що писали газети 100 років тому (лютий)
- Посол Федір Шандор — про українські школи у Будапешті, відкриття скульптури Лесі Українці і співпрацю з угорськими волонтерами
- Чотири роки з дня повномасштабного: історія адаптації ветерана
- Десерт без цукру: як в Ужгороді в «Cake studio» створюють нову культуру солодкого

До цієї новини немає коментарів