Закарпаття та Румунія планують спільно вирішувати проблеми прикордонних територій

Крістіан-Леон Цуркану відвідав область із робочим візитом, у рамках якого завітав в обласну адміністрацію. Керівники та представники повіту Марамуреш та Закарпаття вже обговорили пріоритетні напрямки співпраці, наразі триває підготовка спільних проектів, які реалізовуватимуться в цих напрямках. Йдеться насамперед про розбудову прикордонної інфраструктури, а також співпрацю та втілення спільних проектів у сфері туризму, культури тощо. Активізувати подібну співпрацю та поглиблювати транскордонне співробітництво наш край прагне і з сусіднім регіоном Сату-Маре, зазначив М. Рівіс.
Крістіан-Леон Цуркану пообіцяв докласти максимум зусиль, щоб у межах своїх повноважень допомогти співпраці прикордонних регіонів та втіленню спільних проектів, адже, як запевнив посол, співпраця з Україною загалом та Закарпаттям зокрема надзвичайно важлива для Румунії.
Під час зустрічі сторони обговорили можливість відкриття контрольно-пропускних пунктів на українсько-румунському кордоні, а також Концепцію мовлення нацменшин, розроблену керівництвом Національної суспільної телерадіокомпанії України.
До теми
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- В ОВА обговорили ліквідацію звалищ і нові можливості для громад
- 15 років ув’язнення за колаборацію з окупантами в Херсоні - на Закарпатті «заочно» засуджено працівницю так званої податкової служби
- На Закарпатті стартує новий проєкт підтримки ягідного бізнесу
- Твоя нова професія — від фундаменту до даху: можливості у будівництві на Закарпатті пропонує служба зайнятості
- Майже на 17 млн грн правопорушень - через недотримання строків тимчасового ввезення автомобілів
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямовано 107,1 млн грн
- Від інвентаризації до цифровізації: в області формують дорожню карту ефективного користування землею
- На Закарпатті створили робочу групу для контролю за використанням сакральних пам’яток
- Податковий борг понад 600 млн: в ОВА шукають рішення для фінансової стабільності громад
- Мирослав Білецький зустрівся із військовими, звільненими з полону
- 1467 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- На Закарпатті поглиблюють співпрацю з ІТ-індустрією
- До кінця цього року на Закарпатті запрацює ще один пункт пропуску з Румунією
- Офіс Омбудсмана: інформація для рідних цивільних осіб, яких незаконно утримують у неволі внаслідок збройної агресії РФ
- У Закарпатській обласній станції переливання термінова потреба у крові всіх груп
- Керівники Закарпаття зустрілися із Генконсулом Чехії у Львові, який завершує свою дипмісію в Україні
- На Закарпатті готують асистентів дитини для супроводу під час інклюзивного навчання
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 100 роботодавці Закарпатської області
- Закарпаття – у п’ятірці областей, що впроваджують нову модель реінтеграції ветеранів
До цієї новини немає коментарів