Вдома в закарпатця знайшли 4 одноразові шприци та поліетиленові пакетики із білою кристалічною речовиною

У п’ятницю, 16 березня, співробітники управління протидії наркозлочинності ГУНП в Закарпатській області спільно з мукачівськими колегами провели санкціонований судом обшук у помешканні 22-річного мешканця Мукачева. Раніше чоловік вже фігурував у злочинах, пов’язаних зі зберіганням та збутом наркотичних речовин.
Під час огляду помешкання підозрюваного правоохоронці виявили 4 одноразові шприци, згорток фольги та поліетиленові пакетики із білою кристалічною речовиною, ймовірно, психотропним засобом – метамфетаміном. Вага вилученого порошку склала близько 28 грамів. Також працівники поліції виявили насіння рослини, схожої на коноплю, вагою близько 5 грамів, і два пристрої для куріння.

Відомості за вказаними фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309 (незаконне зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та за ч.1 ст.317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
У рамках розпочатого кримінального провадження правоохоронці з’ясовують походження наркотичних речовин. Вилучене поліцейські направили на експертне дослідження, слідство у справі триває.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- Чотирьох бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття нагородами відзначив Міністр МВС
- Зловмисник, який утримував у заручниках дружину та дитину, – 37-річний ужгородець-рецидивіст. Деталі від правоохоронців
- Спецоперація КОРДу в Ужгороді: поліція затримала озброєного чоловіка, який тримав у заручниках дружину та 5-річну дитину
- Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної аварії у Виноградові
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі бойовими гранатами
- На Хустщині внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст – поліція розслідує справу
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Суд відправив під варту ужгородку, яка торгувала метамфетаміном: застава – мільйон гривень
- Збувала метамфетамін у під’їздах багатоповерхівок: в Ужгороді поліція затримала наркоторговку
- В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків: при собі він мав заборонені речовини
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- У травні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 27 водіїв
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП за участі вантажівки та мотоцикла
- 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна – вирок ужгородці, яка займалася збутом наркотиків
- Ціна швидкості: на Закарпатті за місяць оштрафували понад 1000 водіїв
- За матеріалами поліції Хустщини судитимуть колишню лікарку МСЕК, яка брала хабарі за продовження групи інвалідності

До цієї новини немає коментарів