Закарпатські гірські рятувальники стали учасниками безпекової конференції у Франківську

Закарпатські гірські рятувальники стали учасниками безпекової конференції у Франківську
Їхніми сусідами на форумі, на якому закладено платформу для співпраці гірських рятувальників в Карпатському регіоні в рамках проекту "Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників" за фінансової підтримки International Visegrad Fund, були колеги з Польщі, Чехії та Словаччини.

 

У сусідньому Івано-Франківську відбулася міжнародна конференція за участю представників ГО Асоціація Гірських Провідників "Ровінь", ГО Гірський рятувальний центр, Grupa Krynicka GOPR, Horská slu?ba Pieninského národného parku, Horská slu?ba ?R, Другий Спеціалізований Центр Швидкого Реагування ДСНС України, Гірська оперативно-рятувальна служба, "Туристсько-спортивна спілка України", Контрольно-рятувальні служби Львівщини, Закарпаття, Чернівецької області, Львівської ОДА та Івано-Франківської обласної ради, ГО «Туристичне Товариство Карпатські стежки» Туристично-спортивний клуб "Чорногора", «Хвилі Черемошу», КП «Муніципальна варта м. Івано-Франківськ», а також бізнесу та діючих гірських рятувальників.

Загалом участь у конференції взяли понад 60 учасників.

Європейські партнери готові поділитись досвідом діяльності добровільних гірських пошуково-рятувальних служб та моделями співпраці з органами державної влади.

Результатом конференції стане підписаний меморандум про співпрацю між усіма зацікавленими органами влади, організаціями, службами та фізичними особами в Україні.

Джерело: "Вікна"

 

22 березня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів