Закарпатська поліція: рекордсменом за кількістю алкоголю в крові виявивися мопедист з Тячівщини

Вчора, близько 21:00 у селі Олександрівка, що на Хустщині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль «ВАЗ 2107», на якому не освічувався номерний знак та не світили габаритні вогні. За кермом автомобіля перебував місцевий житель з ознаками алкогольного сп’яніння, в лікарні в нього виявили 1, 7 проміле алкоголю. Водій не мав при собі належних документів. Відтак, на правопорушника склали відповідний адмінпротокол та дві постанови.
Працівники групи реагування патрульної поліції Тячівщини впродовж минулої доби задокументували два випадки керування транспортним засобом напідпитку.
В селі Тересва правоохоронці зупинили для перевірки 30-річного водія мопеда. Водій, місцевий мешканець, виявився у стані дуже сильного алкогольного сп’яніння, драгер не зміг виміряти кількість проміле алкоголю в крові. Правоохоронці перевірили справність пристрою, він був повністю робочим. Проте виміряти кількість алкоголю в крові водія, який не міг триматися на ногах, драгер так і не зміг – його весь час зашкалювало. В лікарні підтвердили стан сильного алкогольного сп’яніння, точний результат покаже експертиза.
Другого п’яного водія поліція виявила у Тячеві. Правоохоронці зупинили автомобіль марки «Volkswagen Golf», на якому не освічувався номерний знак. За кермом перебував 35-річний житель села Грушево з ознаками алкогольного сп’яніння, який не надав водійського посвідчення. Від проходження медосвідування він відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали відповідні адмінпротоколи й відсторонили водія від керування.
На Рахівщині у селі Верхнє Водяне п’яний водій попався поліцейським вже вдруге. За кермом «ВАЗ 2106» перебував 30-річний місцевий житель. Під час проходження медосвідчення в лікарні у водія виявили 2, 56 проміле алкоголю. З’ясувалося, що водій вже вдруге притягується до відповідальності за керування напідпитку.
На всіх правопорушників складені адмінпротоколи за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесли постанови про керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів або не пред’явила їх для перевірки та порушення ПДР. Адмінматеріали поліція скерує до суду для прийняття рішення.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- На Закарпатті інспектори зафіксували у перевізника рекордну відсутність необхідних документів для пасажирських рейсів
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- Із початку року на Закарпатті сталося вже 690 пожеж, 435 із них – в екосистемах
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Виставку графічних робіт Едіт Нігріні презентували в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- СБУ викрила масштабну інформаційну спецоперацію росії проти угорської громади на Закарпатті
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- Смерть туристки на «Драгобраті»: справу керівництва курорту передано до суду
- Сім випадків сказу виявили на Закарпатті з початку року
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- У Закарпатську ОВА передали Прапор Надії на підтримку полонених і зниклих безвісти
- 2,25 гектара лісової підстилки — такі втрати від двох пожеж на Закарпатті лише за одну добу
- До 200 тисяч пасажирів поза касами: на Закарпатті викрили масштабну схему «тіньових» міжнародних перевезень

До цієї новини немає коментарів