В Ужгороді говорили про боротьбу з тіньовою зайнятістю

В Ужгороді говорили про боротьбу з тіньовою зайнятістю
Зарплата в конвертах – зло для держави, однак зло яке широко має місце. Питання легалізації заробітної праці, тіньової праці населення - на сьогодні в Закарпатській області надзвичайно актуальне. Тільки протягом березня-квітня, відколи зняли мораторій на перевірки органом держ праці, представниками управління краю виявлено 21 особу, що нелегально працевлаштована.

 

Працівники Держпраці наголошують, нарешті відновили можливість приймати рішення про проведення перевірок, і хоч Управління не є каральним органом, однак наголошують за порушення законодавства про працю – посилена відповідальність.У свою чергу в Департаменті соціального захисту населення наголошують зарплати в конвертах впливають не тільки на формування бюджету міста, держави, ай позбавляють самого працівника соціальних гарантій.

Насамперед жителі втрачають гарантії належного пенсійного забезпечення. Зокрема в майбутньому проблема не тільки у неофіційно працевлаштованих, ай в тих, хто отримує часткову плату у конвертах. Варто подбати про своє майбутнє і заробітчанам, які зареєструвавшись офіційно в країнах-сусідках. Згодом вони мають право на вибір в подальшому де отримувати пенсію.

Працівники пенсійного фонду закликають жителів, подбати про майбутнє. Відслідковувати чи сплачує за вас податки роботодавець кожен житель краю може онлайн на сайті пенсійного фонду. А вразі виявлення порушень просять звертатися до контролюючого органу - Держпраці.

 

 

09 травня 2018р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів