"Ліквідовані" податкові міліціонери добре попрацювали в Закарпатті — на кількадесят мільйонів

Зокрема, протягом січня-квітня поточного року працівниками податкової міліції вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи вартістю понад 22,2 млн грн. Серед вилученого – майже 706 348 тис. пачок тютюнових виробів на суму понад 20,1 млн грн; 3184 л. лікеро-горілчаних виробів на загальну суму понад 320 тис. грн; 7 транспортних засобів, вартістю більше 1,5 млн грн.
За матеріалами оперативних підрозділів у Єдиному реєстрі досудових розслідувань внесено 23 кримінальних проваджень (із них 6 тяжких та особливо тяжких), більшість з яких за статтями 212 та 204 Кримінального кодексу України. Наразі, задля посилення протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, оперативне управління ГУ ДФС у Закарпатській області проводить на території області операції «Акциз-2018» та «Рубіж-2018». Також фахівці податкової міліції переконані, що тільки спільними зусиллями можна досягнути ефективнішого результату. Тож, якщо ви володієте інформацією про фальсифіковану горілку, телефонуйте за номером телефону: (0312) 61-29-84 (чергова частина).
ДФС у Закарпатській області
До теми
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми
- Судитимуть ужгородця, який в гаражі облаштував нелегальний тютюновий цех – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- Фотопастки Ужанського нацпарку зафіксували бурих ведмедів
- Завтра, 12 листопада, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Бориса Барча
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Володимиру Пінковському
- В Ужгородській міськраді нагородили працівників соціальної сфери, партнерів та благодійників
- 128-а бригада: у вмілих руках навіть граблі – ефективний засіб ППО
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Завтра Ужгород попрощається із полеглим Героєм
- В Ужгороді перевіряли готовність Пунктів незламності
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- “Зробити доброчесно”: на Закарпатті стартував 6-й форум Re:Open Zakarpattia
- На Закарпатті проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху: перевірятимуть водіїв, документи та технічний стан машин
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»

До цієї новини немає коментарів