Персональна виставка Ольги Кашшай презентована в Чеському консульстві в Ужгороді
![Персональна виставка Ольги Кашшай презентована в Чеському консульстві в Ужгороді](/images/news/2018/6/max/2648--68.jpg)
«Це нові роботи, які я створила цього року, – зізналася мисткиня. – Всі вони зроблені на одному подиху, але після серйозного навчання та саморозвитку. Основна ідея – це нове покоління, що еволюціонує від класики до сучасності. Цією виставкою я демонструю як змінююся, які нові образи з'являються в моїй уяві, але не забуваю при цьому свої витоки. Одним словом, це більш модерний, прогресивний та емоційний рівень моєї творчості». Слід зазначити, що Ольга Кашшай – онука класика закарпатської школи живопису Антона Кашшая. Участь у виставках різного рівня бере ще з 2010 року. За цей час художниця встигла провести декілька персональних експозицій, у грудні 2017 року стала однією з переможців у Другій всеукраїнській виставці візуального мистецтва при Національній академії мистецтв України. Минулого місяця в мукачівському замку «Паланок» була представлена її спільна з дідусем виставка «Безмежність еволюції».
За словами пані Ольги, Антон Кашшай має великий вплив на її творчість, у тому числі й на виставку «Нове покоління». «Я щодня черпаю щось нове й детально вивчаю його творчість та біографію, – зазначила авторка виставки. – Останнім часом мене надихають його твори 1970-80х рр. Наразі найбільший захват викликають його «Віадуки» та серія робіт «Норвегія».
Ольга Кашшай зазначає, що представлені в експозиції «Нове покоління» твори відрізняються від попередніх складнішою композицією, новими кольоровими рішеннями та співвідношенням форм. «Наприклад, натюрморти стали більш образні, а пейзажі мають нові ідеї та відображення. Чимало емоцій пережила під час останніх подорожей і хотіла ними поділитися», – пояснює художниця.
Виставка триватиме до 5 липня 2018 року.
Денис Фазекаш, Культурно-мистецька фундація Brovdi Art
Фото: Наталія Павлик
![](/f/wmz.php?src=201806280913451055.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280913431078.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280912321044.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280912311050.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280912301018.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280912291079.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280912281027.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280912271019.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280912261045.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280908281095.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280908261082.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280908251110.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280908241028.jpg)
![](/f/wmz.php?src=201806280908231103.jpg)
До теми
- Ужгородців та гостей міста запрошують завтра на перегляд фільму просто неба
- В Ужгороді завтра відкривається виставка-колекція старожитностей Слобожанщини
- В Ужгороді визначили нових лауреатів премії імені Петра Скунця
- В Ужгороді відбудеться фотовиставка «Незламність в об’єктиві»
- В Ужгороді відкрили виставку графічних робіт Миколи Дзись-Войнаровського
- Студія сучасного танцю «Бліц» запрошує сьогодні на площу Поштову в Ужгороді - на благодійний концерт для підтримки ЗСУ
- «Два століття – одна війна». Одноденну виставку, що об’єднує фото із двох воєн – Другої світової та російсько-української – розгорнули на площі Театральній в Ужгороді
- Завтра в Ужгороді представлять нові книжки закарпатських письменників зі США Петра Часто і Любові Дмитришин
- В ужгородському скансені сьогодні відкриють виставку робіт Ганни Беряк «Моє життя вишиване»
- У Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва стартували «Літні читання»
- У садибі Івана Чендея в Ужгороді влаштують вільну екскурсію
- В Ужгороді з’явилась нова туристично-літературна цікавинка
- «Рефлексії»: в Ужгородському скансені відкрили виставку картин викладачів Закарпатської академії мистецтв
- В Ужгороді представили творчий доробок художників Лариси та Івана Бровді
- «Капуркова книжка» від обласної бібліотеки
- Закарпатський драмтеатр відкрив сцену просто неба
- «ЛІНІЯ. КОЛІР. ФОРМА» – виставку дипломних та курсових робіт студентів презентували в галереї «Ужгород»
- В Ужгороді відбудеться творча виставка Івана та Лариси Бровді
- Фонди краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцького поповнили нові артефакти
- Твори українських композиторів прозвучать у виконанні "Кантуса" в Ужгороді у музеї Бокшая
До цієї новини немає коментарів