Депутатам Ужгородської райради представили нового голову РДА

Депутатам Ужгородської райради представили нового голову РДА
Як відомо, Ужгородську райдержадміністрацію очолила Еріка Кинєв. Нового керівника представили на черговій 24-й сесії Ужгородської райради, інформує її прес-служба.

 

Головував на засіданні очільник районної ради Руслан Чорнак. В засіданні взяли участь представники правоохоронних органів, керівники відділів та установ району, сільські голови, ЗМІ.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час антитерористичної операції на Сході України, а також загиблих жителів нашого краю від вибуху міномета під-час військових навчань на рівненському полігоні, затим перейшли до розгляду питань порядку денного.

У ході пленарного засідання було розглянуто 20 питань, які попередньо детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Зокрема, депутати одноголосно прийняли рішення з таких питань, як затвердження програми зайнятості населення Ужгородського району на період до 2020 року та програми обстеження технічного стану об'єктів соціальної сфери на 2019-2020 роки. Було внесено зміни до низки районних програм. Зокрема, до програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2017-2019 роки, до районної цільової програми „Власний дім" на 2016-2020 роки, до програми „Турбота" на 2018 рік, до програми формування позитивного міжнародного інвестиційного іміджу та розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки, до програми забезпечення виробами медичного призначення ветеранів війни та пільгової категорії населення району на 2018 рік.

Одноголосно були підтримані рішення щодо затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Демичі та Мала Добронь Малодобронської сільської ради, погодження меж зон санітарної охорони водозабірної ділянки Деренівського родовища підземних вод та інш.

Депутати також заслухали інформацію керівника Ужгородської місцевої прокуратури Дмитра Кириленка про результати діяльності місцевої прокуратури на території Ужгородського району за І півріччя 2018 року, прийняли звернення до Генерального консульства Словацької Республіки в м.Ужгороді щодо відкриття пішого переходу в межах с.Гута Ужгородського району та села Петровці Словацької республіки, затвердили план роботи районної ради на ІІ півріччя і, на завершення, прийняли рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. За рахунок перевиконання районного бюджету, кошти в сумі 5 млн. 700 тис.грн. були спрямовані для потреб охорони здоров"я, закладів соціальної сфери, на ремонт доріг та вулиць району, сільським радам та інш.

Джерело: "ПроЗахід"

 

15 липня 2018р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів