В ужгородців ще є шанс подати заяву на виплату частини зекономлених субсидій

В ужгородців ще є шанс подати заяву на виплату частини зекономлених субсидій
Департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради повідомляє про стан подання заяв на виплату частини зекономлених субсидій.

 

Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених субсидій до департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради вже звернулися більше 2 000 домогосподарств, які використовують для опалення газ та біля 200 домогосподарств, які використовують електроенергію.

На початку опалювального періоду, ті, хто подав до 1 вересня відповідну заяву, отримає грошову винагороду за «розумне» споживання енергоресурсів. Нагадуємо, що під монетизацію підпали зекономлені домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 кубів газу.

Додатково повідомляємо, що ужгородці, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року. Термін подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії може бути продовжено рішенням комісії.

 

17 вересня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів