"Право на гідні пологи": вагітних ужгородок запрошують на форум

"Право на гідні пологи": вагітних ужгородок запрошують на форум
Форум відбудеться в суботу, 23 лютого, з 11 до 17 години у Smart Point за адресою вул. Швабська, 25а, Ужгород. Мета форуму - привернути увагу до права на природні пологи, дотримання медичних протоколів.

 

Форум “Право на гідні пологи” відбудеться в Ужгороді 23 лютого. Цей захід — для майбутніх батьків і всіх тих, чия діяльність стосується одного з найцінніших моментів життя людини — її приходу у світ.

Для Ужгорода це — унікальний захід, адже така тема у місті порушується на широкий загал вперше.

Кампанія «За гідні пологи» – всекраїнського масштабу. Аналогічні форуми уже проведено в Івано-Франківську, Львові та Черкасах. Заплановані заходи у Тернополі, Житомирі, Вінниці та Києві.

Під час форуму буде порушено ряд питань. Зокрема, у законодавчих (стосовно протоколу ведення пологів), психологічних (перебування сім’ї у пологовому будинку, підтримка та партнерство у пологах ), фізіологічних (грудне вигодовування), побутових (покращення умов перебування у пологових будинках) аспектах тощо.

За словами однієї з організаторок форуму, голови громадської організації “Батьки в дії” Юлії Гвоздович, активісти працюють над вирішенням проблем у цій галузі уже з 2016 року. Вони відзначають ряд проблем у цій сфері. Зокрема, перевантаженість, технічний стан будівель, відсутність достатнього медичного обладнання, недотримання протоколів ведення пологів, а також недостатнє фінансування цієї галузі медицини.

“Діти – найбільша наша цінність. І ми переконані, що вони мають приходити у світ в безпеці та комфорті, а матері мають право на отримання якісних послуг, не виїжджаючи за межі міста чи навіть держави” — пояснює Юлія Гвоздович.

Організатори обіцяють цікаву насичену програму і продуктивне спілкування. Запрошують до участі і людей з малими дітьми. Про їхнє перебування подбали завчасно, а тому передбачили цікаву анімаційну програму із майстер-класами.

Отже, форум «Право на гідні пологи» пройде в Ужгороді у суботу, 23 лютого, з 11.00 по 15.00. Захід є безкоштовним, однак вимагає реєстрації. Зробити це можна за посиланням: https://goo.gl/forms/VOUhZikk8zU1EBoj2

Місце проведення: “Smart-point” (вул. Швабська, 25 а).

Джерело: Агентство комунікацій ПАЗЛ

 

 

08 лютого 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів