У "Закарпаттяенергозбуті" пропонують підприємцям здешевити вартість електроенергії

У "Закарпаттяенергозбуті" пропонують підприємцям здешевити вартість електроенергії
Прес-служба ТОВ «Закарпаттяенергозбут» сьогодні проінформувала про вигідну комерційну пропозицію № 8 «Вільна ціна»!

 

"До уваги непобутових споживачів електричної енергії, об‘єкти яких обладнані АСКОЕ!

Якщо ви бажаєте здешевити вартість електричної енергії, яка використовується на непобутові потреби вашого підприємства, а ваші об’єкти обладнані автоматизованою системою комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), ви можете скористатися комерційною пропозицією ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» – «Вільна ціна».

Комерційна пропозиція № 8 «Вільна ціна» передбачає розрахунки за роздрібними цінами, які складаються з фактичної погодинної вартості купівлі Постачальником електроенергії на Оптовому ринку (ДП «Енергоринок») із урахуванням тарифу на послуги Постачальника в розмірі 7,5 коп./кВт.год. без ПДВ.

Дізнатися про детальний розрахунок по даній комерційній пропозиції, а також про інші умови по ній можна на офіційному сайті ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» https://zakarpatzbut.energy/

Також у разі виникнення будь-яких запитань ви завжди можете звернутися до спеціалістів ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» за роз’ясненнями.

Кол-центр товариства працює за номером телефону 0-800-50-59-60 (Пн-Пт: 08:00-17:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00), ІКЦ товариства працює за номером телефону (0312) 42-99-92 (Пн-Пт: 08:00-17:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00).   

Комерційна пропозиція ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» розроблена згідно з Законом України «Про ринок електричної енергії» та Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими Постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №312", інформує адміністрація ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

 

15 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів