Річниця створення Військової служби правопорядку: урочистості відбулись і в Ужгороді

Річниця створення Військової служби правопорядку: урочистості відбулись і в Ужгороді
Сьогодні, 19 квітня, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв взяв участь в урочистостях в Ужгородському зональному відділі Військової служби правопорядку в Збройних силах з нагоди 17-ої річниці створення в Україні цієї служби.

 

Начальник зонального відділу полковник Федір Міцель, вітаючи бійців, наголосив, що їхній підрозділ – злагоджений механізм, який працює на забезпечення правопорядку. Привітав також воїнів, які повернулися після виконання завдання у зоні проведення Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.Хвилиною мовчання вшанували військових, що загинули, захищаючи незалежність нашої держави на сході України.

Бійцям вручили відзнаки, нагороди Міністерства оборони, Генштабу, грамоти від командування, чергові звання.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв у своєму вітальному слові відзначив, що роки агресії проти нашої держави згуртували народ України, на якісно новий рівень підняли професійність армії. Акцентував, що міська рада постійно допомагає і зональному відділу, й іншим військовим підрозділам, запевнив, що готові завжди допомогти родинам захисників у всіх питаннях, які в компетенції місцевого органу самоврядування. Богдан Євстафійович привітав із прийдешніми великодніми святами, побажав здоров’я, благополуччя і всій Україні найважливішого – миру. Для підрозділу передав цінний подарунок. За сумлінне виконання службових обов’язків, проявлену хоробрість та ініціативу вручив грамоти Ужгородської міської ради майору Олександру Братаничу, капітану Олегу Руденку, майору Олександру Шемейку, прапорщику Олегу Прохневському, сержанту Едуарду Гончару, старшому солдату Юрію Вешковському.

Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради

 

19 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів