Черги на кордоні: скільки транспортних засобів пропускають за добу

Черги на кордоні: скільки транспортних засобів пропускають за добу
У зоні діяльності митних постів Закарпатської митниці ДФС накопичилась значна кількість транспортних засобів. Пункти пропуску Закарпатської митниці ДФС працюють в шатному режимі.

 

Підвищений час очікування на пунктах перетину кордону з Угорщиною пов'язаний зі збоєм інформаційної системи. Про це повідомляє поліція Угорщини.

Що стосується підвищеного часу очікування на пунктах перетину кордону із Словаччиною, то працівники митного посту «Ужгород» та «Великий Березний» готові забезпечити пропуск та митне оформлення на «виїзд з України» на 100% пропускної здатності митних постів, проте суміжна сторона приймає тільки 30%. Наприклад, у пункті пропуску «Ужгород» за минулу добу здійснено оформлення та пропущено 400 автомобілів при можливості 3500 транспортних засобів. Варто зазначити, що з 20 по 27 квітня 2019 року на митних постах Закарпатської митниці ДФС здійснено оформлення та пропущено на «в’їзд в Україну» понад 28 тис. транспортних засобів та більше 105 тис. громадян. Водночас із 30 квітня по 5 травня 2019 року працівники митниці здійснили оформлення на «виїзд з України» більше 23 тис. транспортних засобів та майже 88 тис. громадян.

Таким чином, середньодобовий пропуск транспортних засобів склав більше 3,5 тис. та 17,5 тис. громадян. 

 

ДФС у Закарпатській області

 

06 травня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів