Спробувати себе у веб-розробці можуть і мешканці Ужгорода!

Спробувати себе у веб-розробці можуть і мешканці Ужгорода!
Фонд BrainBasket та студія онлайн-освітиEdEra запускають безкоштовний онлайн-курс з основ веб-розробки. Курс розрахований на всіх, хто хоче отримати базові навички з програмування. Спробувати себе у веб-розробці вже можуть і мешканці Ужгорода.

 

Веб-розробка — це один з найбільш затребуваних напрямків в ІТ сьогодення. Щодня в світі створюється декілька сотень тисяч веб-сторінок, і даний курс допоможе вам за 1 місяць навчитись розробляти сайти самостійно.

У процесі навчання слухач дізнається про:

- теоретичні та практичні аспекти фронтенд-розробки (HTML, CSS, JavaScript);

- базові принципи веб-розробки;

- створення своєї першої веб-сторінки.

Курс складається з коротких навчальних відео тривалістю до 10 хвилин, текстових матеріалів і тестових завдань для закріплення знань. Якщо ж з'явиться запитання в процесі навчання, то всім учасникам доступний онлайн-форум. По закінченню курсу успішні слухачі отримають сертифікат.

Експертом курсу став Сергій Денисов — програміст з багаторічним досвідом у комерційній розробці та консультуванні в сфері ІТ, викладач Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Також в одній із серій курсу знялась Ната Жижченко, лідерка гурту Onuka, де розповіла про те, як створювався сайт гурту і як він сприяв просуванню їх творчості.

Курс розробили BrainBasketFoundation разом зі студією онлайн-освітиEdEra. Розробка та публікація курсу стали можливими завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Курс є безкоштовним і вже доступний для проходження за посиланням.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 травня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів