"Проєкт і пів яблука": закарпатцям про нову редакцію "Українського правопису" – сьогодні набуває чинності

"Проєкт і пів яблука": закарпатцям про нову редакцію "Українського правопису" – сьогодні набуває чинності
Міністерство освіти і науки України має намір 3 червня оприлюднити остаточний текст нової редакції "Українського правопису" на офіційних сайтах Міносвіти та Національної академії наук.

 

"3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції "Українського правопису" буде оприлюднено на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук. З цього моменту рекомендується застосовувати норми та правила нової редакції правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема в офіційно-діловому стилі мовлення", - повідомляє прес-служба Міносвіти.

У міністерстві зазначили, що наразі розробляється план імплементації нової редакції "Українського правопису". Цей документ, зокрема, передбачатиме терміни та етапи впровадження змін в освітній процес, повідомляє прес-служба.

22 травня Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію українського правопису. З метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання орфографічних норм Кабмін також анулював п. 1 своєї постанови від 8 червня 1992 року №309 "Питання українського правопису", – пише interfax.com.ua.

Дивіться остаточну редакцію нового Українського правопису: основні новації

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

03 червня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів