Цікаво та пізнавально: в Ужгородській міськраді сьогодні особливі гості

Цікаво та пізнавально: в Ужгородській міськраді сьогодні особливі гості
Понад пів сотні студентів-другокурсників юридичного факультету (спеціальність «право») природничо-гуманітарного коледжу УжНУ відвідали сьогодні Ужгородську міську раду.

 

Із студентами та викладачами найперше провели зустріч у великому залі міської ради. Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай розповів про роботу міськради та виконавчого комітету, зазначив, що більшість юристів муніципалітету є випускниками Ужгородського національного університету, побажав студентам успішно завершити навчання та реалізуватися в професії.

З роботою Центру надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради студентів ознайомила директорка ЦНАПу Жанна Павлув. Вона поінформувала про специфіку та класифікацію адмінпослуг, які надає центр (усього – 263, з яких 134 послуги міської ради), здійснення реєстраційних процедур, розповіла, що ЦНАП починав працювати у пристосованому приміщенні, яке не йде ні в яке порівняння із теперішнім оновленим, в якому працюють із березня 2018 року і де є всі зручності і для відвідувачів, і для працівників.

Із роботою управління правового забезпечення Ужгородської міської ради молодь ознайомила заступниця начальника управління, начальниця відділу правової експертизи документів Алла Зінич. Про роботу депутатів, депутатських комісій, процедуру проведень засідань сесії міської ради присутнім розповіла Олеся Шевчук, начальниця відділу по роботі з депутатами та постійними комісіями.

 

Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради

 

05 червня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів