Продовження історії про сім'ю, що жила на ужгородському вокзалі: де тепер діти?

Продовження історії про сім'ю, що жила на ужгородському вокзалі: де тепер діти?
Працівники служби у справах дітей Ужгородської міської ради й Ужгородського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді після отриманого повідомлення та інформації у соціальних мережах про багатодітну матір із дітьми, які перебувають на вокзалі в Ужгороді, сьогодні виїхали на місце.

 

З’ясували, що родина із Рахова, там же і зареєстрована. Жінка виховує шістьох дітей, сьомим вагітна, має статус матері-одиначки, батько своє батьківство не визнав. Родина отримує всі належні соціальні виплати: і як багатодітна родина, і по догляду за дітьми до трьох років тощо, однак водночас веде асоціальний спосіб життя.

Матері запропонували розміщення у кризовому центрі разом із дітьми, вона відмовилася. Тому трьох старших дітей сьогодні влаштовано за клопотанням служби у справах дітей до обласного притулку у Батьові, там вони можуть бути тимчасово, не більше 90 днів. Трьох молодших дітей залишили з матір’ю, щоб не завдавати їм стресу, придбали квитки на потяг і вони поїхали у Рахів, де їх готова прийняти тітка. Разом із тим, поінформували соціальні служби Рахова, матір з дітьми там зустрінуть і візьмуть під нагляд.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

 

03 липня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів