Чи визначилися закарпатці зі своїм вибором на парламентських виборах? (ОПИТУВАННЯ)

Чи визначилися закарпатці зі своїм вибором на парламентських виборах? (ОПИТУВАННЯ)
Ми в Uzhgorod.net.ua вирішили проводити одноденні опитування на актуальні теми. І хочемо чути думку закарпатців. Цього разу цікавимося, чи визначилися краяни з тим, якого кандидата та політсилу підтримати на виборах.

 

Цього року Україна переживає чимало змін: після карколомних президентських виборів втомлений електорат змушений визначатися з вибором на дочасних парламентських. Експерти прогнозують ще одні вибори восени – місцеві. Парламентські ж вибори відбудуться уже цієї неділі, 21 липня 2019 року. 

Цього разу на вибори висувається 21 партія, а також традиційно йдуть депутати-мажоритарники від кожного округу (на Закарпатті їх 6).

Тож  ми в Uzhgorod.net.ua вирішили поцікавитися у закарпатців, чи визначилися вони, за кого голосувати на виборах. Опитування проводили на нашій сторінці у Фейсбук. 

Так, за результатами опитування, 73% виборців визначилися, за кого віддадуть свій голос. 27% опитаних зазначили, що ще не визначилися або на вибори не прийдуть. 

Цікаво, що у нашому попередньому опитування 82% опитаних зазначили, що прийдуть на вибори. Разом із тим експерти прогнозували вкрай низьку явку по області - в межах 30%.

Якою буде чисельність виборців на дільницях та кого вони підтримають, дізнаємося вже наступного тижня. Прийдіть на вибори, не змарнуйте своє майбутнє!

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

17 липня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів