В Ужгороді відбудеться масштабний фестиваль з вивчення іноземних мов

В Ужгороді відбудеться масштабний фестиваль з вивчення іноземних мов
Запрошуємо журналістів на освітній фестиваль «Маркет Мов», який має на меті популяризацію вивчення іноземних мов серед студентства та молоді.

 

Організатором заходу виступає Міністерство інформаційної політики України спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики.

У зазначеному заході планується участь керівництва Міністерства інформаційної політики України, Закарпатської обласної державної адміністрації, Ужгородської міської ради, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, представників ЗМІ.

В рамках фестивалю у на центральній площі міста пройдуть лекції, майстер-класи, розмовні клуби, презентації мовних шкіл, кінопокази під відкритим небом, безкоштовне тестування з англійської мови, чемпіонат з англійської мови, наймасовіший урок з англійської мови за участі відомого психолінгвіста та поліглота Віталія Зубкова, концерт та багато інших активностей. Культурні центри та мовні школи представлять креативні локації з вивчення мов. Спеціальним гостем Фестивалю стане лідер групи «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Сайт Фестивалю «Маркет мов» - www.marketmov.info

Дата: 27 липня 2019 року з 12:00 до 21:00.

Місце проведення: м. Ужгород, Народна Площа.

Акредитація ЗМІ за телефоном: 093-987-56-47, Анастасія Павлова, 

[email protected].

Просимо повідомити про присутність до 26 липня, 15:00.

http://mip.gov.ua/news/3154.html

Прес-служба Закарпатської ОДА

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

24 липня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів