В Ужгороді міськрада через суд добивається знесення кількох самобудів

В Ужгороді міськрада через суд добивається знесення кількох самобудів
Про це написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

 

З його слів, йдеться про споруди "...за адресою вул. Олександра Довженка, 5 - капітальний ремонт існуючих дворівневих мансардних квартир; вул. 8 Березня, 48а - будівництво торгово-офісних приміщень та гостьових будинків на суборендованій земельній ділянці; вул. Підградська, 40 - реконструкція з надбудовою та прибудовою власних нежитлових приміщень під приміщення комерційного призначення; вул. Володимирська, б/н (навпроти "Епіцентру") - будівництво індивідуального житлового будинку.

Щодо всіх цих об’єктів управління ДАБК ініціювало подання позовних заяв на знесення.

Виконавчим комітетом Ужгородської міської ради 23 липня подано до Закарпатського окружного адміністративного суду позовну заяву щодо знесення самочинного будівництва на об"єкті за адресою вул. Олександра Довженка, 5.

Ухвалою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області восени минулого року відкрито провадження у справі за позовом Ужгородської міської ради до забудовника на вул. 8 Березня, 48а щодо знесення самочинного будівництва.

Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду 15 липня цього року відкрито провадження у справі щодо знесення самочинного будівництва по вул. Підградська, 40. Підготовче судове засідання призначено на 5 серпня.

Готується також позовна заява щодо знесення будівництва на вул. Володимирській, б/н, яке ведеться з порушенням охоронної зони напірної каналізації".

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

26 липня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів