В Ужгороді відзвітували про результати спільної роботи Закарпатської ОДА й митниці

В Ужгороді відзвітували про результати спільної роботи Закарпатської ОДА й митниці
У липні нинішнього року Закарпатською митницею ДФС за участі та підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації до державного бюджету України перераховано 740 млн. грн. митних платежів.

 

Внаслідок проведених заходів і скоординованих дій ОДА, Закарпатської митниці ДФС та за участі правоохоронних органів області, перерахування у липні поточного року склали 740 млн грн., що на 321 млн. грн., або на 77 % більше, у порівнянні з попереднім місяцем, та на 315 млн. грн., або на 74 % більше, у порівняння з минулим роком. Крім того, закарпатські митники у липні склали 318 протоколів про порушення митних правил, по яким вилучено предметів орієнтовною вартістю 8 млн. 867 тис. грн.

Серед зробленого: припинено 18 спроб незаконного переміщення через митний кордон наркотичних засобів та зброї; затримано «каміння бурштину» приховане в тайниках, вилучено 66 кг бурштину орієнтовною вартістю 2 млн. грн. та в двох випадках вилучено транспортні засоби як знаряддя скоєння правопорушення; вилучено майже 50 тис. пачок цигарок (20 випадків), а в 10 випадках вилучено транспортні засоби як знаряддя скоєння правопорушення.

Преса ОДА

 

06 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів