В Ужгороді офіційно відкрили фестиваль-ярмарок «Медовий Спас» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В Ужгороді офіційно відкрили фестиваль-ярмарок «Медовий Спас» (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Офіційне відкриття дев’ятого фестивалю-ярмарку «Медовий Спас» відбулося сьогодні біля ужгородського історико-культурного комплексу «Совине гніздо».

 

Ідейний натхненний фестивалю голова Асоціації пасічників Закарпаття Володимир Лях розповів про традиційне свято меду, зазначив, що цьогоріч близько двох десятків кращих бджолярів краю презентували тут свою продукцію. Додав, що цього сезону погодні умови були не дуже сприятливі для збирання меду, висловив сподівання, що наступного року ювілейний, десятий, «Медовий Спас» буде ще масштабнішим.

Невелику концертну програму представила солістка народного вокального ансамблю «Писанка» Ужгородського міського центру дозвілля-будинку культури Анастасія Вишневська.

Нагадаємо, «Медовий Спас» щорічно відбувається за ініціативи Асоціації пасічників Закарпаття та за підтримки Ужгородської міської ради.

Як ми вже повідомляли, загалом до «Медового Спасу» долучилися понад 40 закарпатських виробників – також вина, сиру, ковбас тощо. Сувенірну продукцію привезли на фестиваль народні умільці. 

Поспостерігати за процесом виготовлення меду можна на прикладі вулика та бджіл у ньому, що представили на фестивалі. Також у сквері імені Героїв Майдану пропонують скуштувати різноманітні страви закарпатської кухні, дізнатися секрети їх приготування. 

Триватиме «Медовий Спас» і завтра, 18 серпня, встигніть продегустувати або придбати смачну натуральну продукцію.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

 

17 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів