ФК «Ужгород» здобуває три бали в матчі з «Буковиною»

ФК «Ужгород» у 12-му турі чемпіонату України з футболу приймав аутсайдера другої ліги – чернівецьку «Буковину».

Матч видався доволі непростим для господарів. «Ужгород» практично грав без моментів, а доля посміхнулася господарям у кінці першого тайму. Після виконання цілої низки кутових ударів у першій частині матчу, один із них таки вийшов результативним – причому мяч у ворота «Буковини» влентів безпосередньо від кутового прапорця. Диво-удар виконав майстер стандартів у складі «Ужгорода» Адріан Пуканичмяч по неймовірній траєкторії залетів у сітку воріт буковинської команди.

У другому таймі тривала відверто нудна гра, обидві команди більшість часу проводили в обопільній боротьбі в центральній частині поля. В одній із атак господарів поля врятувала стійка воріт. А до завершення матчу гості залишилися в меншості, за відвертий фол і зрив атаки ужгородцівполе залишив капітан «Буковини» Тарас Сивка. Граючи майже 9 хвилин у більшості закарпатська команда не скористалася перевагою та й гостям не дала можливості створити загрозу біля власних воріт.

Тож перемога – 1:0 й «Ужгород» продовжує зберігати за собою 7-у сходинку з 15-ма балами.

Наступний матч ужгородці зіграють на виїзді з житомирським «Поліссям» 5 жовтня.