У рамках Меморандуму протидіятимуть міжетнічним конфліктам у Закарпатті

У рамках Меморандуму протидіятимуть міжетнічним конфліктам у Закарпатті
Сьогодні, 6 жовтня, за дорученням Директора Національного Інституту стратегічних досліджень при Президентові України Олександра Литвиненка, радник при дирекції НІСД Світлана Мітряєва передала голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку підписаний Меморандум про співпрацю.

 

Участь у заході також взяла заступник голови облдержадміністрації Ольга Травіна.

Як наголосила Світлана Іванівна, метою Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль сторін  у взаємовигідних напрямах для забезпечення аналітичного і експертного супроводу  діяльності структурних підрозділів Закарпатської обласної державної адміністрації та НІСД  у процесі досягнення стратегічних цілей сталого соціально-економічного розвитку області, ефективної політики в сфері державного управління, безпекового сектору, транскордонної співпраці, міжнаціональних та міжконфесійних  відносин, реалізації реформ територіальної організації влади, сприяння розвитку місцевого самоврядування тощо.

        Відтак, сторони співпрацюватимуть у наступних напрямках: в реалізаціі прогресивних ініціатив в сфері етнонаціональної політики, направлених на подолання актуальних проблем в міжнаціональних та міжетнічних відносин, виявлення та протидію потенційним міжетнічним конфліктам в Закарпатській області. Також визначатимуться  перспективні напрямки та шляхи активізації участі Закарпатської області  у макрорегіональних та транскордонних європейських проектах.

        Очікується співпраця  у питаннях залучення представників експертних та наукових кіл регіону до роботи із забезпечення аналітичного та експертного супроводу державної  політики в Закарпатській області. Проводитимуться спільні публічні заходи з питань європейської інтеграції, європейського досвіду реформування в  країнах-сусідах. Надаватимуться консультації для вироблення узгоджених позицій щодо розв'язання гострих та актуальних проблем розвитку регіону тощо.

Прес-служба ОДА

 

06 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів