Турнір з інформатики серед школярів: закарпатці - у "трійці" переможців!

Турнір з інформатики серед школярів: закарпатці - у "трійці" переможців!
З 11 по 15 листопада в Кривому Розі проходив фінальний етап Всеукраїнського турніру юних інформатиків.

 

Турнір є командним змаганням із програмування, на якому учні показують своє вміння вирішувати складні наукові та дослідницькі завдання, подавати свої розв’язки у доведеній до впровадження формі, захищати їх під час наукової дискусії.

Турнір юних інформатиків складається з трьох етапів. Перший – виконання домашнього завдання, на яке дається 3-4 місяці часу. Цьогоріч це була розробка програмного забезпечення з керування дроном та робота з фотографіями, які дрон назнімав. На другому етапі потрібно було впродовж п’яти годин написати аналог гри автогонки. Третій етап – це змагання з алгоритмічного програмування за правилами ICPC.

Цього року у фінальному етапі Всеукраїнського турніру юних інформатиків взяли участь 17 команд з різних куточків України. Приємно відзначити, що команда Гуцули Закарпатської області стала найсильнішою серед команд Західної України, а в загальному заліку посіла третє місце.

 

У складі команди “Гуцули” були Андрій Симкін (капітан), Василь МереничКостянтин Симкін (усі ? учні Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів), Дмитро Майор та Роман Майор (учні гімназії-інтернату міста Хуст), керівник команди – вчитель-методист гімназії-інтернату міста Хуст Микола Дронь.

За останні роки наші закарпатські команди двічі вигравали  Всеукраїнський турнір юних інформатиків та тричі здобували третє місце. Переможцем турніру цьогоріч стала команда з Дніпра “DniproEagles”.

Джерело: Освітній портал Закарпаття 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

15 листопада 2019р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів