На Хустщині жінка позбавила життя свого чоловіка сокирою (ФОТО)

Учора, 29 листопада, близько опівночі в Хустський відділ поліції надійшло повідомлення про скоєння вбивства.
Житель села Нижнє Селище повідомив про те, що його сусідка вбила під час сімейної сварки свого чоловіка.
Прибувши на місце події, слідчо-оперативна група встановила, що близько 23-ї години на грунті зловживання спиртним між подружжям виник конфлікт. Перебуваючи на подвір’ї, 48-річна нетвереза жінка завдала кілька ударів в голову обухом сокири своєму 48-річному чоловіку. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер на місці пригоди.
Оговтавшись, жінка повідомила про скоєння вбивства свого сусіда, який і викликав поліцію.
За даним фактом слідчі Хустського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Жінку затримано в порядку ст.208 КПК України й поміщено в ізолятор тимчасового тримання. Обставини скоєння злочину з’ясовують правоохоронці.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі




До теми
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька
- Забила чоловіка до смерті: на Рахівщині затримали 65-річну жінку
- У Мукачеві поліцейські затримали чоловіка, який намагався вбити сусіда
- 7 років під чужим іменем: на Закарпатті засудили чоловіка, який переховувався після вбивства батька
- Після перебування у Воловецькому РТЦК помер чоловік: що відомо
- Трагедія на Мукачівщині: прокуратура контролює розслідування подвійного вбивства (ПОДРОБИЦІ)
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- Поблизу кордону з Румунією прикордонники виявили тіло людини
- Трагедія у горах на Закарпатті: через падіння дерева загинув чоловік
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- До 9 років ув’язнення засуджено закарпатця, який до смерті побив знайомого
- Святкували день народження — у Міжгір’ї засуджено чоловіка, який убив іменинника
- На Хустщині за позовом прокуратури підприємство сплатить до місцевого бюджету 800 тис. грн боргу за оренду землі
- Сварка, яка призвела до вбивства – у Хусті на лаві підсудних чоловік, який вдарив ножем знайомого через зауваження
- За матеріалами поліції Виноградова до 8 років ув’язнення засуджено зловмисника за замах на вбивство закарпатки
- На Закарпатті повідомлено про підозру ліснику, від пострілу якого загинув чоловік

До цієї новини немає коментарів