ТОП-5: Які автомобілі з пробігом популярні на Закарпатті

ТОП-5: Які автомобілі з пробігом популярні на Закарпатті
Найпродаванішим автомобілем в Ужгороді восени 2019 став Volkswagen Passat B5. Розглянемо, які авто тут найчастіше продавали останні 3 місяці.

 

За даними аналітичного центру AUTO.RIA, найпродаванішим б/у автомобілем в Закарпатській області на кінець осені 2019 був Volkswagen Passat B5. Статистика цього регіону дещо відрізняється від даних всієї України, і лідер продажів країни Daewoo Lanos тут не увійшов навіть до першої п'ятірки.

Розглянемо, як виглядає ТОП-5 автомобілів з пробігом, які найчастіше продавали на Закарпатті восени.

5 місце – Volkswagen Golf IV

За кількістю продажів в Ужгороді Volkswagen Golf IV протягом осені міняв позиції. Спочатку був на третьому місці з часткою ринку 3,23%, потім піднявся на другу сходинку, з 3,63% від загальної кількості продажів. А в листопаді німець зайняв п'яте місце з часткою 2,67%.

4 місце – Skoda Octavia

На початок осені це був найбільш продаваний б/у автомобіль в Ужгороді з часткою продажів 4,39% вторинного ринку. Тоді покупці віддавали перевагу версії Skoda Octavia A5. Вона виявилася найдорожчою в цьому рейтингу із середньою ціною 206 тис. грн. З наближенням зими модель опустилася на четверте місце, і версія A5 стала не пріоритетною. Середня ціна продажу моделі склала 152 тис. грн.

3 місце – Volkswagen Passat B6

Цей німець увірвався в п'ятірку найбільш продаваних в Закарпатській області автомобілів з пробігом вже в останній місяць осені, витіснивши Skoda Fabia. У вересні «Шкода» була другою за продажами в регіоні з часткою ринку 3,87%. У листопаді частка продажів Volkswagen Passat B6 склала 2,8% від загальної кількості угод в Закарпатті. Цього вистачило, щоб посісти третє місце.

2 місце – ВАЗ 2107

ВАЗівська «Сімка» вирвалася на друге місце рейтингу в листопаді, до того ж, в попередньому місяці вона взагалі не входила в ТОП-5. Замість неї тут була модель ВАЗ 2109. Займаючи друге місце найбільш продаваних автомобілів Ужгорода, «виходець» з Тольятті набрав 3,05% від загальної кількості продажів. Це найдешевший із представлених авто з середньою ціною 39 тис.грн.

1 місце – Volkswagen Passat B5

Лідером з продажів на кінець осені в Ужгороді виявився Volkswagen Passat B5. У листопаді за ним утримувалася частка ринку 3,68%. Він займав перший рядок рейтингу і в попередньому місяці з 4,02%. А ось у вересні модель користувалася меншим попитом, і була на 4 позиції. Тоді частка продажів становила 3,23%.

Так, в Ужгороді продовжують користуватися масовим попитом недорогі європейські, а особливо – німецькі моделі автомобілів з пробігом.

Аналітика AUTO.RIA

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

17 грудня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів