Відома авіакомпанія проведе кастинг в Ужгороді

Компанія шукає персонал для бази WizzAir в Будапешті. Це відкритий набір персоналу, тому для приєднання не потрібно запрошення.
Під час заходу відбудеться:
Презентація компанії
Короткий особистий вступ Ситуаційна рольова гра Командна гра Інтерв’ю.Вступ розпочнеться вчасно о 9:00. Із собою потрібно взяти актуальне фото з резюме та посвідчення англійською мовою (наприклад, закордонний паспорт).
Як проходить життя члена екіпажу WIZZ?
Відмінне обслуговування клієнтів та створення доброзичливої ??атмосфери на борту
Управління продажами під час польоту та обробка готівки Належним чином виконувати обов’язки, пов’язані з безпекою повітряного судна та пасажирів, зберігаючи відповідність найвищим етичним стандартам Вітаючи пасажирів з посмішкою та допомагаючи їм під час польоту Приїхати на роботу вчасно, адекватно відпочити та бути доглянутим, щоб працювати на найвищому рівніХто може стати членом екіпажу:
Вам 18 років і старше
У вас мінімальний зріст 165 см (дами) або 175 см (джентльмени) із піднятими руками – 210 см, стоячи на носках Ви маєте ступінь середньої школи Ви володієте англійською мовою та додатковою мовою Центрально-Східної Європи У вас дійсний паспорт без обмежень (мінімум 6 місяців) Ви вмієте плавати Ви живете або готові переїхати протягом 60 хвилин після обраної вами бази та готові здійснити цю подорож за робочим графіком У вас немає татуювань та / або пірсингу на частинах тіла, які видно при носінні форми Зверніть увагу, що якщо ви носите окуляри або контактні лінзи, і ваш рецепт вище +4 або нижче -4, ви навряд чи пройдете обов’язкове медичне обстеженняЩо може запропонувати мені WIZZ?
Конкурентна зарплата
Стабільна робота в компанії, що швидко розвивається Привітне та полікультурне робоче середовище Можливості кар’єри Знижки на авіаквитки та бонусні квитки (навіть для вашої родини та друзів) Щодня нові виклики Повне та безкоштовне навчання Cabin Crew Робота проводиться відповідно до реєстру (графіку) обов’язків, що публікується щомісяця, за 2 тижні до цьогоЗауважте, що ви можете брати участь у будь-якому з заходів відкритого дня набору персоналу, який буде обраний для одного з базових міст, які ви віддаєте перевагу.
До теми
- "Я тут, щоб захищати вільний світ" - уйгур Каюм з Канади приєднався до 101 бригади територіальної оборони
- Сім місяців на позиціях із мрією зробити коханій пропозицію: історія бійця мотопіхотного батальйону 128 огшбр
- В Ужгородському замку завтра проведуть пригодницький квест для школярів: «Перелітні птахи»
- ТОП-10 українських письменників, які писали про Закарпаття
- “Золота година” для серця: як в Ужгороді рятують пацієнтів з інфарктом і повертають до життя
- В Ужгороді подарують вишиванки пораненим військовим
- У рамках урочистого відкриття п’ятизіркового готелю Apartel Kosyno Family Resort було встановлено Рекорд України — «Найвищий в Україні крокембуш»
- Ужгород отримав 13 нових цифрових маршрутів, створених школярами
- «Взаємна турбота” – Рух підтримки закарпатських військових реалізовує соціальний проєкт на Закарпатті
- 185 малюків народилися у квітні в Ужгороді
- «День бабака» на передовій: Герой України Олексій Михайлов – про досвід перебування на «нулі» протягом майже одного року
- В Ужгороді презентували книгу «Карпатські контрасти»: про що вона
- Перевірка овочів та фруктів на вміст нітратів в Ужгороді: чи фіксують у них перевищення рівня токсичності
- Шлях пацієнта: від першого симптому до стентування у кардіоцентрі
- "Того дня мені довелося пройти 5 км, частину цього шляху я тягнув пораненого побратима": історія бійця 128-ї бригади
- У четвер в Ужгороді згадають героя-прикордонника Віктора Синька
- На Закарпатті реалізують проєкт із розвитку підтриманого проживання у громадах
- Стратегія, партнери і сонячна лікарня: як Ясінянська громада системно будує розвиток
- Спогади закарпатських ліквідаторів до 40-х роковин аварії на ЧАЕС
- "Кілька разів ворожа піхота застрибувала в наші траншеї". Історія командира роти 128 бригади, який безвилазно пробув на позиціях 343 дні

До цієї новини немає коментарів