Ужгород готується до молодіжного Зеленого фестивалю

Ужгород готується до молодіжного Зеленого фестивалю
Проект спрямований на формування  екологічних звичок у молоді Ужгорода, а також на мотивацію частіше проводити час на свіжому повітрі.

 

«Завдяки ініціюваннюМолодіжногозеленого фестивалю (UzhGreenFest) в Ужгороді "зелені" знання будуть передані методом, рівний - рівним. Це означає, що досвід, набутий під час Молодіжної зеленої конференції у Австрії, його молоді українські учасники передадуть своїм одноліткам в Ужгороді.» - каже Леся Лойко, керівник неурядовоїорганізації «Форза», партнера проєкту.

УжГрінФест складається з таких заходів та закликів до дій:

змінити звички на більш екологічі, просувати користування стійким транспортом та поділитися досвідом активного відпочинку у рідному місті, поважати природу, співпрацювати з місцевою владою заради зеленого майбутнього Ужгорода. Керівником проєкту є Ірина Щока, менеджер Європейського Товариства Дикої Природи. Також, для ефективної реалізації проекту були запрошені такі партнери: Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону«Форза» Учнівське самоврядування м.Ужгород «Корзо», Закарпатська дитяча залізниця, Мотузковий парк «Тарзан».

УжГрінФест складатиметься з:

1. Екскурсії  до дитячої залізниці м. Ужгород, як прикладу активного проведення дозвілля, альтернативного транспорту.

2. Спілкуємось і діємо: дискусії з управлінцями міста щодо екологічних викликів міста. З подальшою підготовкою молодіжного екоманіфесту до міської влади.

3.Майстер-класу «підготовка до подорожі» та тренінгу «Поважай природу».

Майстер-клас розповість про  речі першої  необхідності, які  обов'язково  мають бути в наплічнику для подорожей, і як їх розмістити.

Це   допоможе  дітям під час подорожей та  при підготовці до них. Адже, тепер більшість із них майже не  цікавиться виїздами на природу, однією з причин відсутності бажання є невміння правильно організувати похід, чітко визначити найнеобхідніше.

Учасникам буде проведено навчання та будуть презентовані постери «Поважай природу», які містять настанови як мінімізувати свій вплив на природу і максимально насолодитись нею.

4. Інтерактив " Цінуй дерево", англійською мовою.

На прикладі дерев, які ростуть в парку «Підзамковий», Інтерактив навчить молодь  цінувати дерева, розрізняти їх та розповість про роль «зеленого простору» в житті людини, показаже, що кожне зелене насадження має свою власну історію та певні особливості. Крім наголошення на важливості дерев, цей інтерактив проводитиметься англійською мовою, що допоможе покращити знання англійської мови та комунікативні навички учасників, збільшити словниковий запас.

Під час цього заходу буде також використано вже існуючу інформаційну виставку 15 стендів  «Місто. Дерево. Людина», які детально висвітлюють важливу роль, яку грають великі дерева у міському середовищі.

5.Стала гостина

Ціль: скуштувати смаколиків місцевого виробництва та розповісти про важливість споживання місцевих та зокрема,екологічних продуктів як для здоров’я, так і для місцевого розвитку.

Учасникам буде запропоновано поласувати продуктами місцевого виробництва: пряників, хлібу,меду, сирів, джемів та трав´яних чаїв тощо.

Основна частина УжГрінФесту проходитиме у парку «Підзамковий».Перед проведенням фесту ми б хотіли трохи прибрати парк. Ви також можете долучитись!

 

Проєкт релізується за підтримки програми "Активні громадяни" від Британської ради в Україні  та ГО "Молодіжна Платформа".

Ірина Щока, керівник «УжГрінФест»

Емілія Бровді, комунікаційний менеджер проєкту

 

20 січня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів