Водіям - про шумоізоляцію: як зробити авто тихішим?

Водіям - про шумоізоляцію: як зробити авто тихішим?
Просте рішення за копійки, яке не вимагає поїздки в автосервіс.

 

Але що робити, якщо «саундтрек» траси забиває ефір всередині нового авто? Винаходити велосипед не варто — готове рішення вже є. Китайці навчилися робити спеціальний ущільнювач, який можна поставити додатково, у допомогу заводському. Він не випирає, не заважає, але значно покращує шумоізоляцію. Автомобіль із таким доопрацюванням значно тихіший, ніж заводська. А салон ще й краще тримає «градус»: взимку в ньому тепліше, а влітку — прохолодніше.

Стрічка клеїться на двосторонній скотч, тримається щільно й не відходить під впливом температур, легко переносить стук дверима, а коштує недорого. Встановити її можна самостійно: очистивши і знежиривши поверхню, а потім обережно обклейте двері по колу. Не поспішайте відміряти і різати — краще спочатку наклеїти, а потім — відрізати.

Варіанти: "якщо, що то доклеїмо" тут не працюють. Треба все робити єдиним полотном, намагаючись залишити стик на самому непомітному місці. Наприклад, в районі петель. Найчастіше, додаткову шумоізоляцію дверей і багажника роблять за допомогою універсальних ущільнювачів для вікон.

Але ця ідея не актуальна з двох причин: по-перше, вартість будівельного ущільнювача досить висока, а китайці пропонують рішення набагато дешевше. По-друге, будівельна «гумка» зношується значно швидше. Так що винаходити велосипед не варто — користуйтеся готовими рішеннями і насолоджуйтеся поїздкою в автомобілі в тиші.

Джерело: Ukr.Media

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

04 березня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів