Депутати Закарпатської облради виділили 153 млн грн на боротьбу з коронавірусом - стільки коштів мало в якій області передбачили

Депутати Закарпатської облради виділили 153 млн грн на боротьбу з коронавірусом - стільки коштів мало в якій області передбачили
Депутати обласної ради підтримали пропозиції облдержадміністрації, щодо виділення коштів на заходи, пов’язані із запобіганням поширенню коронавірусу на Закарпатті.

 

За останні дві доби було проведено десятки робочих зустрічей із депутатами обласної ради, щоб здійснити перерозподіл і максимально ефективно акумулювати кошти обласного бюджету для захисту закарпатців від COVID-19.

Інформую: загальний обсяг фінансування комплексу загальнообласних заходів становить 153 млн 749 тис грн.

Нами забезпечено дію двох регіональних програм:

- “Програма розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Закарпатської обласної ради на 2020 -2021рр.”

– 135 млн 749 тис грн.

- “Комплексна програма розвитку цивільного захисту Закарпатської області на 2020 – 2024 рр” – 18 млн грн.

Що це означає:

за кошти, виділені по першій програмі, будуть закуплені усі необхідні медичні засоби та апаратура для повноцінної роботи лікарняних закладів області, які надаватимуть допомогу краянам.

Завдяки фінансуванню другої програми буде закуплено засоби індивідуального захисту для осіб, які будуть залучені до заходів щодо запобігання коронавірусу на Закарпатті.

Поінформував депутатів про роботу цілодобового регіонального штабу, який координує дії обласних служб.

Дякую за конструктивну співпрацю кожному депутату Закарпатської облради, тому що найперше наше завдання – це здоров’я та життя наших краян!

Пише у соцмережі Фейсбук Олексій Гетманенко

Від редакції: треба сказати, що таку суму коштів, як вишукали на Закрапатті, мал де й передбачили, приміром, на Дніпропетровщині на боротьбу з коронаврусом виділили всього 44 млн грн, в інших регіонах ще менше. 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

18 березня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів