Відтепер закарпатці зможуть швидко та легко зареєструватися в онлайн-сервісі 104.ua

Аби закарпатцям було зручно вирішувати питання, пов’язані з газопостачанням, існує ряд онлайн-сервісів. Днями компанія розробила експрес-реєстрацію на 104.ua. Тому тепер зареєструватися у “Особистому кабінеті” можна, зателефонувавши до Контакт-центру на номер 067-01-03-104 і повідомити оператору номер особового рахунку (зазначено на кожній квитанції). Після дзвінка “Особистий кабінет” буде створений автоматично, а на мобільний телефон клієнта надійде повідомлення з паролем для входу.
“Заходити у “Особистий кабінет” слід через кнопку «Вхід» на сайті 104.ua за допомогою телефону або персонального комп’ютера. Далі необхідно ввести логін і пароль, вказані в смс. І все. Користуватися цим сервісом дуже легко”, — пояснює начальник клієнтського сервісу АТ “Закарпатгаз” Тетяна Королович.
За допомогою “Особистого кабінету” клієнти можуть передавати показання лічильника, безпечно та просто сплатити за газ і його доставку, завантажити рахунки, відстежувати власне споживання та витрати. Сьогодні в Закарпатті 86 тисяч споживачів користуються перевагами “Особистого кабінету” на 104.ua
Прес-служба АТ "Закарпатгаз"
До теми
- «STEMLab Synergy» формує майбутнє освіти прикордонних регіонів: лабораторії, тренінги та профорієнтація
- Укрзалізниця запускає "Паспорт мандрівника" - отримати штамп можна буде і в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- На Закарпатті відбувся колоритний фестиваль коломийок
- 83% закарпатських угорців підтримують вступ України до ЄС
- Завтра розпочинається Петрів піст: як тримати його правильно?
- Мить, яку варто побачити: в горах Закарпаття квітне червона рута
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Як заморозки вплинули на урожайність у краї?
- Сьогодні — Свята Трійця: що варто знати про Зелені Свята
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Закарпаття: менше випадків туберкульозу, але тривожна динаміка з гепатитом В
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- У Карпатах пильнує не лише прикордонна служба
До цієї новини немає коментарів