Зберігайте: 5 видів тренувань, які дійсно принесуть користь організму

Зберігайте: 5 видів тренувань, які дійсно принесуть користь організму
Але що дійсно корисно і ефективно для нашого організму, зміг розповісти професор престижного Гарвардського університету в Кембриджі.

 

Плавання

Для фахівців Гарварду плавання — це ідеальне тренування. Рухи у воді захищають суглоби і приносять багато користі здоров'ю. Кожен, хто регулярно плаває протягом 30-45 хвилин, може знизити ризик розвитку депресії і рівня стресу. До того ж можливо отримати чудове тіло, оскільки при плаванні задіяні практично всі м'язи.

Силові тренування

Силові тренування і високоінтенсивні інтервальні тренування (HIIT тренування) тонізують тіло і підвищують частоту серцевих скорочень.

У разі регулярних тренувань працюють системи серця, при цьому метаболічна користь збільшується, тобто навіть у стані спокою спалюється більше калорій. І не має значення, тренується людина на тренажерах у спортзалі або вдома з гантелями або гирями.

Тайцзи

Тайцзіцюань або коротко Тайцзи — це бойове мистецтво з Китаю. Плавні рухи виконуються безперервно з різними дихальними вправами.

Подібно медіації, реалізуються фази релаксації в тренуванні. Професор І-Мін, зокрема, підкреслив переваги Тайцзи для старшого покоління, тому що баланс є важливою частиною фітнесу, і це те, що люди втрачають, коли стають старшими.

Прогулянки

Тривалі прогулянки або піші походи можуть допомогти скинути зайві кілограми. Кілька досліджень показали, що 30 хвилин регулярної ходьби позитивно впливають на роботу мозку та пам'ять. Крім того, можливо позбутися депресії.

Тренування м'язів тазового дна

Тренування тазового дна — це не лише заняття для жінок, але і для чоловіків. Тренування спрямоване на розвиток м'язів тазового дна. Особливо в літньому віці м'язи навколо матки, сечового міхура і прямої кишки стають слабшими. Втрата м'язів починається після 35 років. За допомогою спеціальних вправ можна протидіяти цьому. Ця робота не складна. Фахівець рекомендує: 10 секунд напружувати та розслабляти м'язи, всього 4-5 разів по 5 повторень на день.

Джерело: Ukr.Media

 

05 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів