Зруйнований міст у Лубні на Закарпатті: "швидка" не змогла доїхати додому до пацієнта

Увечері стало погано 47-річному чоловіку: у нього підвищився тиск до позначки 200. Коли до села Лубня викликали медиків, то автомобіль "швидкої" зміг дістатися лише до початку зруйнованого мосту. У підсумку односельчани привезли пацієнта до іншого боку моста і перенесли через доступну для пішого проходу ділянку, після чого передали медикам, які шпиталізували його до лікарні. Сталося це близько 21 години.
Нагадаємо, паводок зніс міст у Лубні 16 червня. Сільська голова Олена Кофель 17 червня розповідала кореспондентам Суспільного, що "село майже відірване від життя".
"Найбільше хвилюємося, що не буде мати доступу швидка допомога", — зазначала Олена Кофель.
За 2 дні після паводку, 18 червня, із робочим візитом у Лубні був голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. За його словами, там почали проводити підготовчі роботи для відновлення мосту.

ФОТО ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОДА
"Експертна оцінка, проектна документація, виділення коштів на будівництво. Поки вестимуться ці роботи, обговорюємо можливі шляхи тимчасового вирішення проблеми", — розповів Петров.
За його словами, мають встановити тимчасову переправу, і для цього на місце виїхали військові Виноградівського гарнізону разом із дорожниками. Розглядають також можливість заїзду транспорту із польського боку, бо село знаходиться неподалік непрацюючого переходу на кордоні із Польщею "Лубня-Волосате". Третім варіантом також є встановлення дерев'яної переправи. Ремонтні роботи, за словами сільської голови, мають розпочати з понеділка, 22 червня.
Суспільне Закарпаття
До теми
- Ужгород наприкінці ХІХ століття: в мережі показали унікальні фото
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Відновлення внутрішнього балансу через глинотерапію: поліцейські Закарпаття провели сеанс реабілітації для ветеранів
- Історія одного пам’ятника: Олександр Духнович
- Ужгород у передчутті сакурового цвітіння: місто вже наповнюється весняними барвами
- Втрачений Ужгород: музеї та цінності, які втратило місто
- Квітковий сезон стартував: що вже цвіте в ботанічному саду УжНУ
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- В обласному центрі стартував основний етап міського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Втрачений Ужгород: загадка найстарішої замкової фрески (Фото)
- Більше 500 унікальних екземплярів і століття історії: де побачити колекцію фотоапаратів в Ужгороді
- «Традиційні головні убори та зачіски Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.»: книжка за донат
- Олександр Михалко: характер, сильніший за страх
- Рятувальники навчають дітей Ужгорода важливих правил життя
- Втрачений Ужгород: життєві картини, побачені з мосту
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- Михайло Гаврилець: «Проктологія – це не про страх. Це про якість життя»
- Кнопки термінового виклику поліції: як працюють, в яких населених пунктах є на Закарпатті
- Щаслива статистика: в Ужгороді у лютому народилися 170 малюків
- Понад 82 тисячі випадків від початку сезону: яка ситуація з грипом та ГРВІ на Закарпатті

До цієї новини немає коментарів