Не доробили? Після скандалу "Анцю Кушницьку" почали було розкопувати, та й покинули

Не доробили? Після скандалу "Анцю Кушницьку" почали було розкопувати, та й покинули
Усе традиційно: після скандалу з Боржавською вузькоколійкою місцева влада взялася було звільнити колію від асфальту, але, як тільки розмови вщухли, справу й покинули. Принаймні так виглядає ситуація, бо за 10 днів з часу, як про "закатану" вузькоколійку заговорили, справа майже не зрушила з мертвої точки...

 

Як ми вже повідомляли, у с. Сільце на Іршавщині дорожники закатали в асфальт Боржавську вузькоколійку, відому також як Анця Кушницька. Згодом в Іршавській міськраді повідомили, що асфальтування Анці Кушницької тимчасове.

"Згідно роз’яснень дорожників, залізнодорожні переїзди заасфальтовано тимчасово, з метою недопущення руйнування в цих місцях асфальтобетону та для зручного проїзду автомобілів. Як нам повідомили, працівники дорожніх служб, вони зобов’язуються, при відновленні роботи вузькоколійки очистити всі колії від асфальтобетону протягом одного дня", - написали на сторінці Іршавської міськради.

10 червня журналіст Віталій Глагола поширив відео, де було видно, як дорожники ламають оновлену дорогу й відкопують колію.

І хоча влада Іршавщини відзвітувала про те, що вузькоколійку "звільнять", схоже на те, що рботи для вигляду почали , а потім, як скандал вщух, і закинули. Принаймні так це виглядає. бо станом на 21 червня ситуація виглядала так. Ось на фото та ділянка, на якій почали Анцю Кушницьку "розкопувати": 

А так виглядає ділянка в напрямі до Іршави, тут ніхто до робіт і не брався за останні 10 днів... 

Може, побачать чергову публікацію і знову стануть до роботи?...

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

22 червня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів