Покрокова інструкція, як скористатися Екстра грошима  

Покрокова інструкція, як скористатися Екстра грошима  

 

Іноді трапляються ситуації, коли гроші на мобільному рахунку закінчуються, а поповнити його немає можливості. Щоб не залишатися без зв'язку, компанія Київстар дає невеликий кредит, за рахунок якого можна погасити необхідний місячний платіж свого тарифу. У нашій статті ви дізнаєтесь, як скористатися Екстра грошима або взяти гроші в борг у Київстар.

Умови послуги «Екстра Гроші»

Послуга носить назву «Екстра гроші» - з її допомогою  можна замовити нарахування від 10 до 250 грн. Ця послуга працює як на території країни, так і в роумінгу. Кошти зараховуються на бонусний рахунок, але розпоряджатися ними можна, як і звичайними грошима: оплачувати дзвінки та СМС, користуватися інтернетом та замовляти додаткові сервіси для економії. При цьому плата за поповнення рахунку на 100 грн становить 25 грн та знімається при наступному поповненні.

Як замовити та перевірити стан послуги

Замовлення «Екстра грошей» відбувається за наступним алгоритмом:

  • вводимо комбінацію *117*X #, де Х – необхідна сума;

  • запит *117*1 # активує максимальну суму кредиту в рамках послуги;

  • гроші надходять на бонусний рахунок;

  • перевірка залишку виконується запитом *117*2 #.

Автоматичні «Екстра Гроші»

Експерти Київстар розповіли, що існує можливість замовити «Автоматичні Екстра гроші». Вони нараховуватимуться  тоді, коли залишатиметься менше однієї гривні на основному рахунку. Однак фахівці відзначають, гроші будуть нараховуватися тільки в тому випадку, якщо абонент  успішно погасив попереднє поповнення. Не пропускайте платежі та користуйтеся послугами мобільного зв'язку на максимум.

 

26 червня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів