На Закарпатті попереджено контрабанду наркотиків

Закарпатська митниця Держмитслужби у співпраці з Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення та за підтримки Програми EXBS Посольства Сполучених Штатів Америки постійно підвищує рівень професійної компетентності, організації професійного навчання та впровадження інноваційних форм професійного розвитку особового складу. Так, цьогоріч посадові особи підрозділів митного оформлення та протидії митним правопорушенням пройшли черговий тренінг за навчальною програмою «Профайлінг та огляд авто в автомобільних пунктах пропуску».
Тренінг спрямований на формування та розвиток у посадових осіб митниці таких професійних якостей, як: навиків і вмінь спостереження як одного з основних методів збору інформації про людину, з якою працівник вступає у візуальний чи безпосередній контакт під час виконання службових обов’язків. Також - підвищення обізнаності посадових осіб з технологіями профайлінгу, виявлення потенційних правопорушників на основі вербальної та невербальної діагностики, оцінка та прогнозування поведінки людини на основі психологічно інформативних зовнішніх ознак. Розвиток навичок практичного використання прийомів протистояння психологічному тиску, захисту від маніпулювання з боку як законослухняних громадян, так і правопорушників.
Пройдений курс навчання дав уже конкретні результати! Так, у липні п.р. у закарпатця, який повертався з Чехії додому через митний пост «Тиса» у дорожній валізі, яка знаходилася у багажному відсіку мікроавтобуса, митники виявили у коробках з пральним порошком понад 52 тисячі таблеток псевдоефедрину. 6683 таблеток – «СІRRUS duo» та 45659 таблеток «Аcatar ACTI-TABS», загальною вагою 3,5 кг, краянин намагався завезти на територію України у порошку під виглядом заводської упаковки. Везли прекурсор для подальшого перероблення в психотропну речовину первітин. Вже через кілька днів митники виявили наступне правопорушення на тому ж митному посту. Житель Тячівщини, повертаючись із заробітків з Чехії, намагався завезти в Україну психотропну речовину – амфетамін (0,00134 кг). Приховану біло-бежевого кольору речовину зі специфічним запахом у пакетику винюхав чотирилапий напарник кінологічної команди на лівій нозі чоловіка у шкарпетці.
А от на днях працівники відділу кінологічного забезпечення, перевіряючи чернівчанина, який повертався з Італії на мікроавтобусі, виявили у поясному ремені сумочки-барсетки приховані від митного контролю два пакетики з амфетаміном, вагою 0,00927 кг. Відтак, порушено кримінальні провадження за фактами контрабанди психотропних речовин та прекурсорів за ознаками статті 305 ККУ.
Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби
До теми
- На Закарпатті прикордонники долучилися до здачі крові для поранених бійців
- Закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню дороговартісної техніки
- Суд обрав безальтернативний запобіжний захід закарпатці, яка у стані сп’яніння скоїла смертельну ДТП — загинув прикордонник
- Прикордонний антирекорд: 19-річний юнак втринадцяте намагався незаконно перетнути кордон
- У горах поблизу кордону прикордонники виявили тіло людини
- На Тячівщині прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо двох чоловіків, які незаконно переправляли до Румунії військовозобов’язаних киян
- До уваги подорожуючих! Через негоду сьогодні, 8 липня, тимчасово призупинено роботу пункту пропуску «Дзвінкове – Лонья»
- Пік відпусток - пік черг: суттєво збільшилися черги на кордонах із Угорщиною та Словаччиною
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
- Понад 5 000 водіїв порушили на Закарпатті швидкісний режим у червні
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- На Рахівщині прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо керівника поштового відділення, яка привласнила майже 70 тис. грн
- На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через р.Тиса
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту до Угорщини хвойної лісопродукції
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, який торгував наркотиками та постачав до різних регіонів України
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- Закарпатські податківці виявили порушень податкового законодавства на АЗС на суму понад 3 млн грн
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
До цієї новини немає коментарів