YouTube-канал "UZHNU TODAY" презентує рубрику "УніверсиТЕD"

YouTube-канал "UZHNU TODAY" презентує рубрику "УніверсиТЕD"
Щороку безліч людей прагнуть потрапити на конференцію "TED", що займається розповсюдженням ідей, які повинні змінити світ. Конференція "TED" славиться своїми лекціями, які спочатку були зосереджені на технологіях, розвагах та дизайні, але згодом включили також природничі науки, мистецтво, освіту, культуру, бізнес, глобальні проблеми, сталий розвиток — широке коло тем, що разом формують наше майбутнє.

 

Ми завжди йдемо в ногу зі світовими трендами і підготували для Вас дещо цікаве. Ми запускаємо на нашому YouTube-каналі "UZHNU TODAY" рубрику "УніверсиТЕD" - серію коротких відеороликів від найкращих спікерів нашого рідного університету на найрізноманітніші теми. Рубрика "УніверсиТЕD" надасть можливість насолоджуватися відеороликами в стилі "TED" студентам, абітурієнтам чи просто групам друзів.

Давайте поговоримо про презентації. Наскільки ретельно Ви продумовуєте наповнення кожного слайду? Просто набір картинок та тексту? І цікаво, чи ставите Ви за мету вразити глядача? Сьогодні ми змінимо Ваше уявлення про створення презентації! Cаме тому підготували ТОП 10 кроків до створення актуальних та цікавих для оточення презентацій, які представимо на прикладі успішних людей світу.

 

Близько 80% людей у світі, які носять брекети, вимушені були їх одягти саме через вплив восьмих зубів — так званих «зубів мудрості». У цьому відео ми розкриємо секрет ідеально рівних та білосніжних зубів, як у голлівудських акторів. Піклуйтесь про своє здоров’я та завжди пам’ятайте, що красива усмішка – це здорова усмішка!

uzhnu.edu.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

01 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів