Визначено склад Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії

Визначено склад Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії
25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори, які пройдуть за новою територіальною основою та за новим виборчим законодавством — у газеті «Голос України» 22 липня опубліковано остаточний варіант змін до нього.

 

Постановою ЦВК від 10 серпня 2020 року, було визначено склад Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії:

Голова комісії – Фекете Юрій Юрійович, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Дударева Лариса Вікторівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Зубанич Олена Василівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Гарагаль Ярослава Василівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Геревич Михайло Михайлович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Солідарність жінок України” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Говтвяниця Катерина Валеріївна, 2001 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Республіка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Готра Мирослава Павлівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Громовчук Іван Степанович, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Густі Ірина Василівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Кушнір Володимир Іванович, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Олеоленко Людмила Олександрівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Опаленик Микола Михайлович, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Родосолович Іван Іванович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Рутковська Надія Вікторівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Перемога Пальчевського” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Стан Любов Пилипівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Товт Оксана Василівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Чедрекі Ярослав Миколайович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Шляхта Олег Михайлович, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

11 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів