До найвищого водоспаду Закарпаття Труфанця почали будувати дорогу ФОТО

До найвищого водоспаду Закарпаття Труфанця почали будувати дорогу ФОТО
В рамках Програми президента "Велике будівництво" для облаштування зручного під'їзду, зупинки та стоянки автотранспорту біля водоспада Труфанець, що розташований безпосередньо біля автошляху Н 09, розпочаті роботи з розширення мосту через річку Труфанець. Передбачений цілий комплекс будівельних робіт для зручного паркування та огляду туристичної перлини Карпат.

 

Зокрема, міст буде розширено на 5 метрів. Також виконавцем роботи, компанією ПБС буде облаштовано місце для зупинки автобусів з туристами безпосередньо біля водоспаду, пандуси та стійки для оглядового майданчика. Завершення дорожніх робіт та інфраструктури для огляду цієї туристичної перлини Карпат заплановано в поточному році.

Автомобільна дорога державного значення Н-09 проходить територією Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей. Туристична перлина водопад Труфанець знаходиться на 191 кілометрі цієї дороги. В поточному році тривають потужні ремонти на десятках ділянок Н-09 від міста Мукачево до смт Ясіня. В тому числі перевальні ділянки та ділянки ушкодженні в ході паводку. 

Переглянути відео можна тут "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

Довідка: Тру?фанець (Трофанець) — водоспад в Українських Карпатах. Гідрологічна пам'ятка природи та туристична перлина Карпат. Вважається найвищим природним водоспадом Закарпаття. Розташований на південно-східних схилах гірського масиву Свидівця, в межах Рахівського району Закарпатської області, неподалік від південної околиці смт Ясіні (Автошлях Н-09). Це пригирлова частина річки Труфанець (права притока річки Чорна Тиса).

Служба автодоріг у Закарпатській області

 

21 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів